Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

UNVANDA YÜKSELEN AKADEMİSYENLER REKTÖR BİLGİÇ’İ ZİYARET ETTİ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, doktor öğretim üyeliği kadrosuna yeni atanan akademisyenleri Rektörlük Toplantı Salonu’nda ağırlayarak tebrik etti.

Ziyarette; yeni atanan öğretim üyelerini memnuniyetle karşılayan Rektör Bilgiç, her bir akademisyeni emek ve çalışmalarından ötürü tebrik etti. Aynı zamanda, günün anlam ve önemine binaen kadın akademisyenlere beyaz karanfil vererek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladı.

‘BİZLER SADECE PROSEDÜRÜ TAMAMLAMIŞ OLDUK’
Yeni kadrolarına atanan akademisyenleri başarılarından dolayı tebrik eden Rektör Bilgiç “Üniversitemizde yeni akademik unvan alan hocalarımızı göreve geldiğim günden beri makamda ağırlıyorum. Hem taleplerimi paylaşıyorum hem de sizlerin bizlerden beklentilerinin neler olduğunu öğrenmiş oluyorum. Bu vesileyle birimizi tanımış oluyoruz. Üniversitemize yeni bir heyecan, yeni bir değer katacağınızdan eminiz. Sizlerin burada oluşu tamamen geçmişinizdeki verdiğiniz emek ve bu zamana kadarki yaptığınız çalışmalarınızın eseridir. Bizler sadece prosedürü tamamlamış olduk. İnşallah yeni unvanlarınızla birlikte geçmişinizdeki başarılarınızın üstüne yeni başarılar ekleyerek, daha da iyi bir şekilde kurumumuza anlam katmayı sürdüreceksiniz” şeklinde konuştu.

AKADEMİSYENLER BİR ARAYA GELDİ
Makamda Rektör Bilgiç’i ziyaret eden ve doktor öğretim üyeliği unvanını alan akademisyenlerden, Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Ufuk, Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Müge Ustaoğlu, Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çalışkan, Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Engin,Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Demet Tekcan, Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Hülya Nalçacıoğlu ,Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Nazmiye Tibel Tuna ,Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim DalıDr. Öğr. Üyesi Ayşegül Yılmaz, Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Zekiye Özen İnci, Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Elif Şen, Bafra İşletme Fakültesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Bahar Türk, – Bafra İşletme Fakültesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Suzan Urgan,Eğitim Fakültesi Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Çelik, Mühendislik Fakültesi Elektronik Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Selim Aras, Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Ana Bilim Dalı,Dr. Öğr. Üyesi Serap Faiz Büyükçam , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Politikası Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Pelin Akçagün ve İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Uyar yerini alan işimlerden oluştu

Görüşmede öğretim üyeleri kendilerini tek tek tanıtarak Rektör Bilgiç’le fikir, görüş ve değerlendirmelerde bulundular. Toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Köksal ÖNER

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ