Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

RAUF KARADENİZ’DEN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Bafra Hal Esnaflarından İş adamı Rauf KARADENİZ, Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

RAUF KARADENİZ’DEN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Bafra Hal Esnaflarından İş adamı Rauf KARADENİZ, Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Mübarek Üç Ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nin Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi olduğunu belirten KARADENİZ bu aylarda sevgi, saygı ve yardımlaşma duygularının doruğa ulaştığını vurguladı.

Kandillerin, insanların kalplerin birbirlerine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık birlik, beraberlik dayanışma duygularını arttıran çok özel geceler olduğuna işaret eden Rauf KARADENİZ şunları kaydetti

“Kandiller, Müslümanlar olarak Allah’ın rahmet  bereket ve mağfiretine olan arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız ve huzur bulduğumuz müstesna zaman dilimleridir. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzdaki iç huzur ve kardeşliği pekiştireceğine inanıyorum.

Regaip Kandili’nin bizlere sunduğu düşünme fırsatını kullanarak toplum olarak birbirimize kenetlenip  birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Kardeşlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye  birlik ve beraberliğimizi korumaya gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Bafralı hemşerilerimin, tüm Müslüman kardeşlerimin Regaip Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı  bütün İslam âleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ