Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İBRAHİM ALAÇAM’LIDAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI Kandil mesajı yayınladı

İBRAHİM ALAÇAM’LIDAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

“Kandiller İnsanlarımızın Kalplerini Birbirine Yaklaştıran, Komşuluk, Akrabalık, Kardeşlik ve Dayanışma Duygularını Arttıran, Ruh Dünyalarının Aydınlanmasına Vesile Olan Çok Özel Gecelerdir.”

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI Kandil mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda:

“Maneviyat ve huzur dolu mübarek günlerin başlangıcı olan, ulvi gecelerimizin, kandillerimizin ve Ramazan ayının olduğu mübarek üç ayları idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kandiller insanlarımızın kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel gecelerdir.

Regaib Kandili Allah’ın insanlara lütuf ve inayetinin bol bol ihsan edildiği özel bir gecedir. Bütün İslam âlemi için iyi bir fırsat olan bu geceyi çok iyi değerlendirmeliyiz.

Bu mübarek zaman dilimini fırsat bilerek dinimizin bizden istediği sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının kurulmasına, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşmasına gayret göstermeliyiz.

Bu hayırlı gecenin; hepimizin günahları için bir bağışlanma, gönüllerimiz için huzur, hastalarımız için şifa, dertlilerimiz için deva, borçlularımız için eda vesilesi olmasını temenni ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle, saygı değer Bafralıların, Basın mensubu arkadaşlarımın ve tüm İslam aleminin Regaib kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam âleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ