Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

GİRİŞİMCİ ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR BİLGİÇ’E ZİYARET

GİRİŞİMCİ ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR BİLGİÇ’E ZİYARET

GİRİŞİMCİ ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR BİLGİÇ’E ZİYARET
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencisi girişimci Fatih Avcı ve beraberindeki öğrenci arkadaşları, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.
Rektörlük makamındaki buluşmada, daha önce ürettikleri “Amisos” isimli kahveyi markalaştıran OMÜ’lü girişimci öğrenciler, yine girişimciliklerinin ürünü olan fındıklı kahveyi Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’e ikram etti.
BİZLERİ SON DERECE MUTLU
Öğrencilerin ürettiği fındıklı kahvenin tadına bakan Rektör Bilgiç, öğrencilerle sohbet edip “Üniversitemizde böylesine girişimci öğrencileri görmek ediyor. Öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum” diyerek memnuniyetini dile getirdi. Amisos kahvesine bir yenisi eklediklerini belirten Fatih Avcı da fındıklı kahveyle farklı bir lezzet yakalamaya çalıştıklarını söyledi.
8 ADET KARIŞIMDAN OLUŞUYOR.
15 üniversite öğrencisinin ortak yarattığı “Amisos” kahvesi, menengiç kahvesinin içine konulan 8 adet karışımdan oluşuyor. Ziyaretin sonunda girişimci öğrenci Avcı, gösterilen nezaket ve konukseverlik için teşekkür ederken günün anısına Rektör Bilgiç ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ