Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İSMET TAŞDEMİR: BİRLİK OLURSAK HER ŞEYİ BAŞARIRIZ

İSMET TAŞDEMİR: BİRLİK OLURSAK HER ŞEYİ BAŞARIRIZ

İSMET TAŞDEMİR: BİRLİK OLURSAK HER ŞEYİ BAŞARIRIZ
Yılport Samsunspor’un eski ve yeni Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, basın mensuplarının karşısına çıktı. Büyük bir camiaya geldiğini belirten İsmet Taşdemir, camia içerisinde birlik ve beraberliğin olduğu sürece başarının geleceğini söyledi.
‘LAİK OLDUĞUM TAKIMA GELDİM’
Yılport Samsunspor’a geldiği için mutlu olduğunu belirten İsmet Taşdemir, “Düşüncelerim çok yoğun. Kendi adıma gurur duyduğum yerde oturuyorum. Bir camianın çalışanı olmak, o camiaya bir şeyler katmak beni dünyanın en mutlu insanlarından bir tanesi yapacaktır. Ama bunlar sadece yalnız olmaz. Ne zamanki büyük camialar bir olur, birlik olur o zaman yapamayacakları hiçbir şey olmaz. Tek temennim önce takımımızla başlayıp, daha sonra basınımız, taraftarlarımız ile birlikte olup bu takımı layık olduğu yere getirmektir. Dolayısıyla benim tek hedefim bu. Bu hedefte bana basınımız ve taraftarlarımız yardımcı olursa o başaramayacağımız işin olmayacağının düşüncesi içerisindeyim. Dolayısıyla da bu düşünce ile geldim. İnşallah hep beraber muvaffak oluruz” dedi.
‘TAKIMA BİR TANE OYUNCU İSTİYORUM’
Ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan İsmet Taşdemir, “17’de 17, 15’te 15 bu takımın yapamayacağı şeyler değil. Ama bize hedefe götürecek puanlar bizim için önemli. An gelecek bir puana ihtiyacımız olacak. An gelecek bir gole ihtiyacımız olacak. Dolayısıyla bizim için her maç önemli. Geride 15 maç var. Bizi şampiyon yapacak puanların hesabına düşelim. Sonuçlar maçlar ve mücadeleler sahada yapılıyor. Dolayısıyla biz oraya kitlenelim. 15’te 15 gibi bir söylemim yok. Bizi şampiyonluğa götürecek puan ya da puanlar neyse biz onları almanın derdine düşeceğiz. Takıma bir tane oyuncu istiyorum. Alabilirsek onu da alıp transferi kapatmayı düşünüyorum. Mevki ya da oyuncu ismini söylemek istemiyorum. Bir oyuncu arkadaşımızla ilgileniyoruz. Onu da alırsak transferi kapatacağız” şeklinde konuştu.
‘SEVİNÇLER VE ÜZÜNTÜLER DE OLACAK’
Takımın bir parçası olduğunu ifade eden İsmet Taşdemir, “Devre arasındaki kampta gelmeyi bende isterdim ama biz şimdi bundan sonraki zaman dilimine bakacağız. Oyuncuların büyük bir kısmını daha öncesinden tanıyorum. Bazı oyuncuların 1’inci ligde oyunlarını çok seyretmiştim. Ama çalışmadan hiçbir şey söyleyemem. Ben zor bir yükün altına girdiğime inanmıyorum. Dolayısıyla gittiğimiz yolda zorluklar, sevinçler ve üzüntüler de olacak. Bunların bir ve birlik olduğumuz sürece üstesinden geliriz. Ben buranın bir parçasıyım. Kendimi öyle hissediyorum. Sayın Başkanımız İsmail Uyanık ile Pazar günü akşam telefonla görüştük. Ertesi günde Samsun’a geldik ”dedi.
‘GÖKSEL GENCER DE BİZİMLE OLACAKTI’
Merhum Göksel Gencer ile 1994-1995 yılından eski adı Samsunspor olan takımda birlikte oynadıklarını hatırlatan İsmet Taşdemir,”Teknik direktörlüğe başladığımdan beri birlikteydik. Dolayısıyla üzüntümüz çok fazla ama hayat devam ediyor. Biz de buraya geldikten sonra Göksel Gencer de bizimle olacaktı. Ekibimde Fatih Çiçek, Hakan  Dolutaş, Cem Yanık, Recep Sermetboyar olacak. Ayrıca Yılport  Samsunspor’dan da Emre Bayraktar ve Cenk İşler olacak. Kaleci hocamız ile ilgili de 10 günlüğüne altyapı hocalarımızdan Mehmet Bayraktar gelecek. Daha sonra ileride düşünülen ve bize de çok katkı sağlayacağına  inandığımız bir kaleci antrenörümüzde gelecek” diye konuştu.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ