Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK YÜREKLER İLE BOZKURTLAR KOLKOLA

AK YÜREKLER İLE BOZKURTLAR KOLKOLA

AK YÜREKLER İLE BOZKURTLAR KOLKOLA
AK Parti Kavak ilçe teşkilatı, MHP ilçe Başkanı ve partililerinde katılımıyla Cumhur adayı İbrahim Sarıcaoğlu için miting havasında tanıtım programı düzenledi.
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, miting havasında yoğun bir katılım ile yapılan programın açılışını yapan AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, “ Partimiz, ayrı tabelalarımız farklı olabilir, kimimiz bozkurt, kimimiz Rabia yapabiliriz ama hedefimiz bir amacımız bir “ dedi.
DÜZENLEN PROGRAMA YOĞUN KATILIM OLDU
AK Parti Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun tanıtım programı, AK Partililer yanı sıra Kavak MHP ilçe teşkilatı Başkan ve yönetimi ile her iki partinin daha önce Belediye başkan aday adayları, Belediye Meclis Üyeleri ve kalabalık ve vatandaş topluluğunun katılımı ile yapıldı. Türk bayrakları ve havai fişek gösterileri ile süslenen programda her iki parti mensupları da attıkları birlik ve beraberlik sloganları dayanışma gösterdi.
PARTİMİZ, AMBLEMLERİMİZ FARKLI OLABİLİR!
Programın açılışını yapan AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, Kavak’ta yapacakları çalışmalar ile alacakları oy ile tarih yazacaklarını söyledi. Cumhur ittifakı ruhuna uygun çalışarak en iyi neticeyi alacaklarını ifade eden Atlı,” AK Bayrağı Kavak’ta yere düşürmeyeceğiz. Partimiz, amblemlerimiz farklı olabilir. Birimiz Bozkurt diğerimiz Rabia selamı yapabilir. Ama hedefimiz bir amacımız bir” dedi.
SARICAOĞLU’NUN ARKASINDA VE YANINDAYIZ!
“Vatanı olmayanın cuması olmaz” sözleriyle konuşmasına başlayan MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber’de MHP olarak Kavak’ta AK Partili Cumhur adayı İbrahim Sarıcaoğlu’nun yanında kenetlenerek gece gündüz çalışacaklarını vurguladı. Kamber,” Bizler genel merkezimizin kararlarını sorgulamaz, uygularız.  MHP olarak ülkemiz ve bekamız için sonuna kadar Sarıcaoğlu’nun arkasında ve yanındayız. Başarmaktan başka çaremiz yok” diye konuştu.
‘SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA SÖZ VERDİK’
Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın onurlu, şerefli ve bir o kadar da sorumluluğu büyük bir görevi yeniden verdiğini söyleyen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’da yeni dönemde hayata geçirecekleri projelerle ilçeye değişimi yaşatacakları sözünü verdi.  Sarıcaoğlu,” Bizim ayrımız, gayrımız yok MHP’li kardeşlerimizle el ele vererek, kol kola girerek en iyi neticeyi alacağız. Biz kendimize bir hedef koyduk ve Sayın Cumhurbaşkanımıza söz verdik. Kavak’tan yüzde 80 oy alacağız. Bugüne kadar olduğu gibi yeni dönemde de ilçemizin sanayi, tarım, turizm eğitim gibi birçok alan ve sektörde daha ileri gitmesi için canla başla çalışacak ilçemize çağ atlatacağız bunun sözünü veriyorum” dedi.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ