Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN TOGAR:’SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR’

‘BAŞARILARA İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR’

BAŞKAN TOGAR:’SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR’
BAŞKAN TOGAR:’SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR’

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,“Sporun farklı alanlarında binin üzerinde lisanslı sporcunun bulunduğu ilçesinde gençlerimiz ile ve sporcularımızın her türlü ihtiyaçlarını giderebilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz ”dedi.
‘SPOR TESİSİ SAYISI DÖRT KAT ARTIK’
Tekkeköy’de son beş yılda spor tesislerinin sayısının dört kat arttığına değinen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Görevi devraldığımızda gençlerimizin ve sporcularımızı sportif faaliyetlerini sürdüreceği tesis sayısı sınırlıydı. Bizlerde gençlerimizin ve sporcularımızın daha iyi şartlarda kendi alanlarında sportif faaliyetler sürdürebilmeleri için ilçemizin dört bir yanına spor tesisleri inşa ettik. Sağlıklı bir yaşam için spor olmazsa olmaz bir faaliyet. Herkesin boş zamanlarını değerlendirmenin yanında sağlık için spor yapması çok önemli. Bizlerde bu gerekliliği bilerek ilçemizi spor tesisleri ile donattık. Halı sahalar, spor kompleksleri, yürüyüş yolları, fitness salonları, açık alan spor aletleri ile elimizden geldiğince her mahallemizi buluşturduk” diye konuştu.
‘BAŞARILARA İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR’
İlçenin her bölgesinde farklı amaçlarla yapılan tesislerin faaliyet gösterdiğine değinen Başkan Tog,”Yine Tekkeköy Belediyesi Spor Kulübü kurarak farklı alanlarda sportif faaliyetler yürüten geçlerimize ve sporcularımıza her türlü desteği sağladık. Bunun yanında sporcularımız bizi şehir dışında ve uluslar arası müsabakalarda temsil ederek ilçemizin adını her yerde duyuruyor. Gençlerimizin sporun birçok dalında ilçemizi dünyanın dört bir yanında temsil etmesi ve dereceye girmesi bizleri gururlandırıyor. Tekkeköy Belediye Spor Kulübü sporcularından Mustafa Şahin kardeşimiz Uluslararası Gürcistan Batum Grekoromen Güreş Şampiyonasında 3. olarak bizleri mutlu etti. Kıymetli hocası Ahmet Erinç ve evladımızı yetiştiren kıymetli babasını tebrik eder, kardeşimize başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ