Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MİLLETVEKİLİ KARAASLAN VE REKTÖR BİLGİÇ ÖĞRENCİLERLE AYNI SOFRADA

SAMSUN’DA DÜZENLENECEK OLAN KONFERANSA DAVET ETTİ

MİLLETVEKİLİ KARAASLAN VE REKTÖR BİLGİÇ ÖĞRENCİLERLE AYNI SOFRADA

MİLLETVEKİLİ KARAASLAN VE REKTÖR BİLGİÇ ÖĞRENCİLERLE AYNI SOFRADA

AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ile beraber Üniversite yerleşkesinde bulunan Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret ederek öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi.
Samsun Gençlik Spor  İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette, Milletvekili Karaaslan ve Rektör Bilgiç, Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu sakini öğrencilerin misafiri oldu.
Sıraya  kalabalık bir  grup öğrenci topluluğuyla akşam yemeğinde  buluşan Çiğdem Karaaslan ve Rektör Bilgiç, sonrasında  çay ve kahve ikramının ardından  öğrencilerin ihtiyaç, talep ve önerilerini dinlediler.
SAMSUN’DA DÜZENLENECEK OLAN KONFERANSA DAVET ETTİ
Oldukça keyifli ve uzun süren samimi sohbet ortamında öğrencilere sabırla kulak veren AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan ve Rektör Sait Bilgiç, öğrencilik hayatlarına dair anılarını da paylaştılar.
Buluşmada ayrıca Çiğdem Karaaslan, öğrencilerle birlikte AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan’la cep telefonu üzerinden görüntülü konuşma yaparak kendisini 28 Şubat’ta Samsun’da düzenlenecek olan konferansa davet etti.
Öğrencilerle yan yana olunan yemek ve sohbetin ardından Milletvekili Karaaslan ve Rektör Bilgiç yemekhane personeli ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
Ziyaretin sonunda Rektör Bilgiç, konuk Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a, geçtiğimiz yıl OMÜ ev sahipliğinde yapılan ve farklı üniversitelerden birçok akademisyenin, 15 Temmuz Darbe Girişimi’ni akademik bakış açısıyla analiz ederek sonuçlarını kamuoyuyla paylaştığı “15 Temmuz ve FETÖ” çalıştayının kitabını  takdim etti.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ