Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MÜDÜR KASAPOĞLU:SPORCULAR İLE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜR KASAPOĞLU:SPORCULAR İLE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜR KASAPOĞLU:SPORCULAR İLE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜR KASAPOĞLU:SPORCULAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Türkiye Judo Federasyonunun 2019 faaliyet programında yer alan judo ortak çalışma kampıda yer alan Türkiye, Konya, Kocaeli, Ukrayna TOHM ve çeşitli illerden toplam 80 sporcunun katılımı ile Samsun TOHM tesislerinde başladı.

 

ZAİMOĞLU’NDAN BİLGİ ALDI

Samsun TOHM tesislerinde 7 Ocak 2019 tarihinde başlayan Antrenmanı ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Tohm Teknik Direktörü Sebahattin Zaimoğlu’ndan ortak çalışma kampı hakkında bilgi aldı.

Sporun ortak dil ile ülkeler arasındaki dayanışma ve kardeşliği arttıracağını söyleyen Müdür Kasapoğlu, “Bu tür uluslararası faaliyetlerin sporcularımızın gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Ayrıca sporcularımıza başarılar diliyorum “diye konuştu.

 

‘İYİ BİR ORTAMDA ÇALIŞIYORUZ’

Judo Milli Takım Koordinatörü Hakan Kapan,”Canik Tohm tesislerinde gerçekleştirdiğimiz ortak çalışma kampımız 2019 yılında gerçekleştirilecek.

Türkiye Şampiyonası ve uluslararası şampiyonalar için ön hazırlık olarak yararlı bir çalışma olacağız, Bize de sporcularımızın son performans durumlarını gözlemlememizi sağlayacağız.

Katılan tüm ekiplere sağlıklı, verimli bir antrenman ortamı olması temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ