Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İLKADIMLI MUHTARLARDAN BAŞKAN TOK’A TEBRİK…

İLKADIMLI MUHTARLARDAN BAŞKAN TOK’A TEBRİK…

İLKADIMLI MUHTARLARDAN BAŞKAN TOK’A TEBRİK…

İLKADIMLI MUHTARLARDAN BAŞKAN TOK’A TEBRİK…

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok mega projesi Belediye Yeni Hizmet Binası İlkadımlı muhtarlardan büyük beğeni toplarken Başkan Tok’tan üç ulaşım müjdesi birlikte geldi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından yapılan ve 2019 yılının ilk meclis toplantısının da geçtiğimiz günlerde gerçekleştiği Belediye Yeni Hizmet Binası İlkadımlı muhtarlara tanıtım sırasında uzun zamandır vatandaş tarafından ilgi ile beklenen dolmuş hattı güzergahları için üç müjde birden verdi Ayrıca gezi esnasında belediye tarafından yürütülen diğer hizmet ve projeler hakkında da bilgi veren Başkan Erdoğan Tok’un muhtarları bilgilendirdiği gezide binaya hayran kaldıklarını belirten muhtarlar “Başkanımız Erdoğan Tok’a ilçemize bu güzel eseri kazandırdığı için teşekkür ederiz” dediler.

 

“DIŞI AYRI İÇİ AYRI GÜZEL”
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un öncülüğünde yeni hizmet binasını gezen muhtarlar binanın kullanım alanları ve mimari yapısına hayran kaldıklarını dile getirdiler. Gezi sonrası konuşan muhtarlar, “24 yıllık özlemi bitirecek olan bu hizmet bizler ve tüm şehrimiz için büyük önem taşıyor. Binanın dıştan görünümü oldukça şık ve modern ama içeriden gördüğümüzde de ne kadar doğru bir planlama yapıldığını daha iyi anladık. Bu bina bir külliye hüviyeti ile düşünülmüş ve İlkadım’a da bu yakışırdı. Bina kullanım alanları ile hizmet kalitesini arttıracak şekilde tasarlanmış. Aynı zamanda meydanı, dinlenme alanları ve hemen yanı başındaki camii ile tamamen vatandaşın ihiyaçlarına cevap veren eşsiz bir eser olmuş. Bu güzel eseri hayata geçiren İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.

 

‘BİZİM EN DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞLARIMIZ’
Belediye Yeni Hizmet Binası hakkında muhtarlara bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok “Muhtarlarımız bizim en değerli mesai arkadaşlarımız. Bu nedenle birlikte imza attığımız bu başarının mimarları olarak binamızın son halini birlikte görmek istedik. Kısa bir süre sonra binamıza yerleşerek hizmetlerimizi burada hayata geçireceğiz. Her zaman ve herkese olduğu gibi belediyemizin kapıları siz kıymetli muhtarlarımıza da sonuna kadar açık olacak” diye konuştu.

 

BAŞKAN TOK’TAN ULAŞIM’A ÜÇ MÜJDE BİRDEN…
Gezi sırasında muhtarların sorularını ve taleplerini de dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ulaşım ile ilgili vatandaşın lehine üç müjdeyi kısa sürede hayata geçirebilmek için çalışmaların devam ettiğini paylaştı. Başkan Erdoğan Tok, “Vatandaşımızdan uzun süredir gelen talep için bizim sorumluluğumuzda olmamasına rağmen dolmuş hatlarının güzergah düzenlemeleri için mücadele ediyorduk. Bu sorunları yakın bir sürede çözmek için girişimlerimize hız verdik. Dolmuş hatalarımızı güzergahında yapmayı düşündüğümüz değişikliklerle üçüncü hat dolmuşlarımız Belediye Yeni Hizmet Binamız ve Ulugazi Toki Blokları önüne kadar, birinci hat dolmuşlarımız Baruthane Mahallesi Baruthane İlkokulu Kavşağına kadar ve dördüncü hat dolmuşlarımız da Eğitim ve Araştırma Hastanesi önüne kadar hizmet verecekler. Bu sayede hem mahallelerimizin gelişimine büyük katkı hem de vatandaşımızın hastane ve belediye gibi kamu kurumlarına kolay ulaşımlarını sağlamış olacağız” dedi.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ