Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor
Bafra Havadis, Bafra Haber,
Bafra Havadis, Bafra Haber,

NİZAMETTİN KURT AK PARTİ BAFRA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN RESMEN ADAY ADAYI OLDU

Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimler için hazırlıklarını sürdüren Bafra AK Parti’de şu ana kadar, Bafra AK Parti İlçe Teşkilatına 36 kişi Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için müracaat etti.

Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimler için hazırlıklarını sürdüren Bafra AK Parti’de şu ana kadar, Bafra AK Parti İlçe Teşkilatına 36 kişi Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için müracaat etti.

Aslında AK Parti’de 5 Kasım Pazartesi günü Meclis aday adaylığı ile ilgili başvurular başlatılmıştı.

Sonuç olarak ta sürecin 3 Aralık pazartesi günü sona ereceği bildirilmişti.

Edinilen bilgilere göre, 3 Aralık Pazartesi günü sona ereceği bildirilen aday adaylığı başvuru tarihi ileri bir tarihe ertelendi.

Yine edinilen bilgilere göre, İlçe Başkanı adayı açıklandığında başvuruların da sona ereceği öğrenildi.

Öte yandan AK Parti’de Bin TL olan Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığının, 2 Bin TL ye yükseltildiğini de ilgili aday adaylarına duyuralım.

Bunun üzerine Belediye Meclis Üyeliği aday adayları, İlçe Teşkilatına giderek başvurularını yaptılar.

Bu çerçevede Bafra’da AK Parti’nin Kuruluşunda Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı yapmış olan KURT Kardeşler Simit Center Sahibi İş Adamı Nizamettin KURT, İlçe Teşkilatına bizzat giderek Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaparak teslim etti.

KURT böylece, aday adaylığı ile ilgili belgelerini teslim ederek, Bafra Belediye Meclis Üyeliği için resmen aday adayı oldu.

 

NİZAMETTİN KURT: “BİZ CUMHURBAŞKANIMIZIN YOLUNDA HAREKET EDİYORUZ”

KURT Kardeşler Simit Center Sahibi İş Adamı Nizamettin KURT, Bafra Havadis Haber Sitemize şu açıklamaları yaptı;

“ Cumhurbaşkanımız, Belediyeler için halkın belediyesi olacak dedi. Bizde bu sözden yola çıkarak, geçmişte Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığını yaptım. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için AK Parti Bafra Belediyesi Meclis Üyeliği aday adayı oldum. Rabbim nasip ederse, siz sevenlerimin duası ve büyüklerimizin teveccühü ile de davamızı ve partimizi mecliste layığı ile temsil etmek istiyorum. Rabbim utandırmasın.“ ifadelerini kullandı.

 

SEVİLEN BİR ARKADAŞIMIZ…

Nizamettin KURT’ un Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı, sevenleri tarafından da memnunlukla karşılandı.

Zira Kurt Kardeşler Simit Center’in kurucularından İş Adamı Nizamettin KURT, geçmişten günümüze kadar çevresinde oldukça sevilen ve yardımsever biri olarak tanınıyor.

İş Adamı Nizamettin KURT’ un olası Belediye Meclis sıralamasında güzel bir sırada yer alması, hiç yadırganmamalı…

Hem Belediye Başkan adayının hem de İlçe Teşkilatının bu söylediklerimizi göz önünde bulunduracaklarına gönülden inanıyoruz.

Diğer yandan AK Parti’den Belediye Meclis aday adaylığına başvuru yapan Nizamettin KURT kardeşimize, çıktığı bu ULVİ yolda Başarılar Diliyoruz…

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ