Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ERKAN AVCI: BİZ GÖNÜLLERİN AVCISIYIZ!

ERKAN AVCI: BİZ GÖNÜLLERİN AVCISIYIZ!

MHP Çarşamba Belediye Başkanı Aday Adayı Erkan Avcı, “Ben gönül avcısıyım. Gönül belediyeciliğinin mimarı olduğumuzu herkes bilir” dedi.

 

MHP Çarşamba Belediye Başkanı Aday Adayı, Ayvacık eski Belediye Başkanı Erkan Avcı, seçim çalışmalarına hız verdi. Samsun’un Çarşamba İlçesindeki Çınarcık Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Avcı, “Samsun’un Saklı Cenneti Ayvacık’ta yaptığım üçüncü dönemlik belediye başkanlığımdan herkes bilir ki biz önce vatandaşın gönlüyle bağ kurarız. Hizmet çıtamızın yükselmesinde önce gönüller sonra üretime dayalı hizmetler vardır” dedi.

 

‘ÜÇ HİLAL’İN OLDUĞU YERDE GÖNÜLLER ŞAD OLUR’

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan, MHP Çarşamba Belediye Başkanı Aday Adayı Erkan Avcı, Çınarcık Mahallesi esnafını ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti.“ Üç Hilal’in olduğu yerde gönüller şad olur” diyen Avcı,“ Milliyetçi Hareket Partisi, Türk Siyasetinin yarım asrına damga vurmuş köklü bir partidir. Bu yarım asırlık mücadelesinde özgül ağırlığı hep ön planda, Türk Milleti’nin gönlünde ve yüreğinde, milletin sürekli umudu olmuştur. Ben de bu anlamda Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönülden yürekten hizmet etmenin onurunu ve gururu yaşıyorum” diye konuştu.

Köksal ÖNER

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ