Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

19 MAYISLILARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

19 MAYISLILARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ”Halkımızın mağduriyeti bizim için söz konusu olamaz her zaman yanlarındayız” dedi.

 

Bafra- 19 Mayıs arasında özellikle hastaneye gelen vatandaşlarımızın yağış ve soğuk havalardan etkilenmemesi için Bafra Belediyesi tarafından yapılıp kullanıma sunulan kapalı yolcu durağı 19 mayıslalar tarafından memnuniyete karşılandı.

 

‘SORUNU KIS SÜREDE ORTADAN KALDIRILDIK’

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise konuyla ilgili olarak, “19 Mayıslı vatandaşlarımızın Bafra’ya ziyaretlerinde ve dönüşlerinde yaşadıkları söz konusu olan sorunu kıs sürede ortadan kaldırıldık. Bizler tüm bölgeyi kucaklayan çalışmalar ve hizmetler vermekten mutlu oluyoruz. İlçemize gelen misafirlerimiz baş tacıdır ”diye konuştu.

 

MİNİBÜSÇÜLER BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR ETTİ

Yapılan durak için Başkan Kılıç’a teşekkür ziyareti yapan, 19 Mayıs Minibüsçüler Dernek Başkanı Halim Ceylan ve Başkan Yardımcısı Şaban Önbaş, ,”Başta Bafra Devlet Hastanesi olmak üzere 19 Mayıs’tan Bafra’ya çok sayıda vatandaş gidiş – dönüş yapıyor. Yolcularımız Minibüs bekleme aşamasında yazın sıcaktan, kışın ise yağmur ve kardan oldukça muzdarip oluyorlardı. Bafra Belediyesinin gerçekleştirdiği çalışma ile artık sorun ortadan kalktı. Belediye Başkanı Hamit Kılıç nezdinde tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum “dedi.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ