Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ŞABAN İBİŞ’TEN MEVLİT KANDİLİ MESAJI

Bafra Hal Esnaflarından İş Adamı Şaban İBİŞ, Peygamber Efendimizin doğum günü olan Mevlit Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bafra Hal Esnaflarından İş Adamı Şaban İBİŞ, Peygamber Efendimizin doğum günü olan Mevlit Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Mevlid Kandilinin; tüm İslam Âlemine, Bafralı hemşerilerimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Şaban İBİŞ mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Mübarek gecelerin toplum hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır.

 

Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlit Kandili de bu özel günlerin başında yer almaktadır.

 

Peygamber Efendimizin doğumu karanlıkları aydınlığa çevirirken insanlığa rahmet ve güzellikler sunmuştur.

 

Bugün hepimiz Peygamber Efendimiz’i anlamaya, O’nun engin sevgi ve hoşgörüsüne, izzet ve keremine, rehberliğine muhtacız.

 

İnsanı insan yapan bütün güzelliklerin, ahlâkî erdemlerin odaklandığı bir şahsiyet olan Hazreti Peygamberin hayatında ve öğütlerinde bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatacak güzel örnekler vardır. Mevlit Kandili’ni, Peygamber Efendimizi ve onun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul etmeliyiz.

 

Bu mübarek gecenin tüm dünyada barışa, huzura ve refaha vesile olmasını diliyor; hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin Mevlit Kandili’ni tebrik ediyorum.” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ