Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

RECEP AYFER BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Mart 2019 Yerel seçimleri için AK Parti’den Bafra Belediye Başkan aday adaylarından Recep AYFER, Bafralı basın mensupları ile Çelik AVM’ de kahvaltı yaparak, gündemi değerlendirdi.

RECEP AYFER BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Mart 2019 Yerel seçimleri için AK Parti’den Bafra Belediye Başkan aday adaylarından Recep AYFER, Bafralı basın mensupları ile Çelik AVM’ de kahvaltı yaparak, gündemi değerlendirdi.

Kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya gelen AYFER şöyle konuştu:

“ Saygı değer basın mensubu arkadaşlar. Öncelikle Hoş geldiniz. 31 Mart Belediye Seçimleri Baframız için şimdiden hayırlı olsun. Eğer aday seçilirsem Baframız için birçok projelerimiz var. Bunlardan bir tanesi “ Kadın Belediye Başkan yardımcısı” olacaktır. Bunun sebebi ise Bafralı kadınlarımızın ve kızlarımızın Belediye’ye rahat girebilmeleri, kendilerini rahat ifade edebilmeleri ve Belediye’de sorun ve taleplerini daha hızlı ulaştırabilmeleridir. Tabi ki çok projemiz var. Fakat aday adaylığı sürecinde bunlardan bahsetmek çok ta uygun değil. “ diye konuştu.

Bafra Belediye Başka Aday Adayı Recep Ayfer bugün ilçemizin önde gelen seçkin basın mensuplarına verdiği davette sabah kahvaltısı eşliğinde basın mensupları ile sohbet etti.

Samimi bir ortamda yapılan görüşmede Aday Adayı Recep Ayfer projelerinden ve aklındaki Belediyecilik yaklaşımlarından bahsetti.

 

Kadınlara pozitif bakış açısı!!!

Aday Adayımız Recep Ayfer kadınların toplumdaki yerinin hala hak ettikleri seviyeye ulaşmadığından, bunun değişmesi için yapılması gereken çalışmalardan bahsetti. Aday Adayımız Recep Ayfer Belediye Başkan olduğunda Başkan Yardımcılarından birinin kesinlikle kadın olacağını ve Bafra da kadınların sosyal hakları için hassasiyet içeren çalışmaların Kadın Başkan Yardımcısı tarafından yürütülmesi gerektiğini açıkladı.

 

Sosyalleşen  Bafra !!!

Recep Ayfer halkımızın Belediye Hizmetlerine doğrudan ulaşabilmesi  ve sağlıklı iletişim becerileri kazanabilmesi için sosyal aktivitelerin, sosyal hizmetlerin önemine değendi.  Kapıları açık bir Başkanlık yönetiminin önemli olduğunu , dileyenin dilediği zamanda Başkanına ve Başkanlık birimlerine ulaşması gerektiğini dile getiren Recep Ayfer halk ile iç içe ayrım gözetmeksizin bir aile gibi çalışılması gerektiğini söyledi.

 

Bafra yı şahlandıracak projeler!!!

Recep Ayfer Bafra için istihdamı arttırıcı, çevreye duyarlı, refahı standart hale getirebilecek projeleri olduğunu bunların aday olduğu günden itibaren teker teker açıklayacağını söyledi. Bafra nın hem tarım hem sanayi hem de turizm kenti olduğuna değinen Recep Ayfer böyle bir ilçede yaşadığımız için ne kadar şanlı olduğumuzu bu şansı değerlendirmek için Bafra Halkının desteği, tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve Bafra ya artı değer kazandıracak tüm fikir sahiplerinin değerli  düşünceleriyle  ayakları yere basan sağlam projelere dönüştürmek öncelikli amaçlarımız arasındadır dedi.

 

Bafra Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Recep AYFER, Basın mensuplarına, emeklerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretlerine ve seçim çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ