Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TUNCAY YURDUSEVEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bafra AK Parti Eski İlçe Başkanı, Samsun AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay YURDUSEVEN, aday adaylığını açıklayarak, adaylık başvurusunu, Bafra AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz’e takdim etti.

TUNCAY YURDUSEVEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bafra AK Parti Eski İlçe Başkanı, Samsun AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay YURDUSEVEN, aday adaylığını açıklayarak, adaylık başvurusunu, Bafra AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz’e takdim etti.

Yurduseven, burada hizmet yarışına aday olduğunu söyleyerek şöyle konuştu:

“ Bizim amacımız bir hizmet yarışıdır. Kendi doğduğum, büyüdüğüm, hizmet ettiğim memleketim olan Bafra’ya hizmet için aday adayı oldum. İlçe halkımız bizi, biz de ilçe halkımızı çok iyi tanıyoruz. Amacımız hep birlikte ilçemizi daha da geliştirmektir. “ dedi.

Bafra AK Parti binası önünde büyük bir kalabalık ve sevenlerine hitap eden Tuncay Yurduseven, “ Kutlu bir yolculuğun ilk adımını attığımız bu günde sizleri her zaman olduğu gibi şimdi de saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Kuruluşundan günümüze kadar AK Parti teşkilatlarının her kademesinde onur ve gurur ile hizmet vererek, saygı değer halkımızla hep birlikte olduk. İlçe Başkanlığı yaptığım iki dönemde girdiğimiz her seçimde Bafra’da Türkiye ortalamasının çok üzerinde oy aldık. Sadece seçim dönemlerinde değil, diğer dönemlerde de vatandaşlarımızla her zaman iç içe olduk ve sıkıntılarına, sorunlarına ve de dertlerine derman olmaya çalıştık. Bu işin sizlerle birlikte alt yapısından geldik. Siyasetteki edindiğimiz bu deneyim ve tecrübeleri, doğup büyüdüğümüz geleceğe dair hayal kurduğumuz Bafra’mızı daha güzel yaşanılabilir kılmak bilhassa öncelikli sorumluluğumuzdur. “  dedi.

 

YURDUSEVEN: “ ÖYLE BİR ADIM ATMALIYIZ Kİ YARINLARIMIZ AYDIN OLSUN “

Bafra AK Parti Eski İlçe Başkanı, Samsun AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay YURDUSEVEN, konuşmasını şöyle devam ettirdi:

“ Başkalarının gözünce Belediyecilik bir rant kapısı olabilir. Bizim nazarımızda sadece burası Milletimiz için Hizmet kapısı olacaktır. Bugünden itibaren öyle bir adımlar atmalıyız ki, yarınlarımız aydın olsun. Bu amaç ve hedefler doğrultusunda teşkilatımızın her kademesi ile ve toplumun bir çok kesimi ile yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum. Birlik olursak, beraber olursak, el ele, omuz omuza verirsek, aşamayacağımız engel, altından kalkamayacağımız problem olmayacaktır. Yeter ki yan yana olalım, kol kola olalım, birlik olalım, beraber olalım, Bafra’mızın bekası ve refahı için birlikte çalışalım. İşte bu düşünceler doğrultusunda aday adaylığım öncesi herkesi dinleyip, fikir alış verişi yaparak, dertlerine çare olup, yüzlerini güldürmek için Allah’ın adıyla yola çıkıyoruz. Olmazsa olmazımız, kırmızı çizgimiz, adalet ve ahlak, yolumuz sevgi ve paylaşma yoludur. Bu yolda başarılı olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Bu şerefli ve kutlu yolda, Parti Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın kollarımız, Gençlik Kollarımız, Meclis Üyelerimiz, Mahalle ve Köye Temsilcilerimiz ve Bafra halkı ile birlikte inşallah el ele yürüyeceğiz. Ve her gün daha da büyüyerek, çoğalarak hedefimize ulaşacağız. “ şeklinde konuştu.

 

TUNCAY YURDUSEVEN COŞKUYLA KARŞILANDI

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay YURDUSEVEN, İlçe Başkanlığı binası önünde çok sayıda Partili ve sevenleri tarafından çok büyük bir kalabalıkla karşılandı.

Parti binasının önünde aracından inen YURDUSEVEN, kendisini karşılayan vatandaşlar ile tek tek tokalaştıktan sonra İlçe binasına geçti. Burada da YURDUSEVEN’e büyük ilgi gösterildiği dikkatlerden kaçmadı. Diğer yandan Eski Belediye Başkanlarından Şükrü NEİŞ ve Yaşar BUHARALIOĞLU’da YURDUSEVEN’i yalnız bırakmadılar.

Bafra Gazeteciler Derneği, Haber55 ve Karadeniz Haber dergisi olarak, Tuncay YURDUSEVEN kardeşimize bu çıktığı kutlu yolda başarılar diliyoruz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ