Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HÜSEYİN KIYMA: “ GÖREVLER FARKLI OLSA DA ORTAK NOKTAMIZ MİLLETİMİZE HİZMETTİR “

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, ‘ 19 Ekim Muhtarlar Günü ‘ nedeniyle ilçedeki mahalle muhtarları ile makamında bir araya geldi.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, ‘ 19 Ekim Muhtarlar Günü ‘ nedeniyle ilçedeki mahalle muhtarları ile makamında bir araya geldi.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü tebrik etti. Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, “Sizler mahallenizin önderisiniz. Mahallede bulunan ihtiyaçları, yapılması gerekenleri veya sıkıntıları ilgililere aktaran o mahallede ilk aranan hep muhtarlarımızdır.” dedi.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, muhtarların vatandaşlar ile siyasiler arasında köprü görevi gördüğünü, görevler farklı olsa da ortak nokta millete hizmettir diyerek, muhtarlık makamının öneminden bahsetti.

Başkan Hüseyin KIYMA, görev yaptığı süreç boyunca tüm muhtarların desteğini gördüğünü belirterek, kendisini ziyarete gelen muhtarlara teşekkür etti.

 

KIYMA: “ MUHTARLAR BİZİM MESAİ ARKADAŞLARIMIZDIR “

Bugüne kadar hep beraber, bütün mahallelerde büyük hizmetler yaptıklarını ifade eden Başkan Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, “Muhtarlarımız bizim mesai arkadaşlarımız. Halkımızla aramızda her zaman köprü vazifesi görüyorlar. Muhtarlarımızla her zaman istişarelerde bulunuyoruz. Yakakent’ te birlik ve beraberliğimiz herkese örnek oluyor. Muhtarlarımıza hizmetlerinden ve gayretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, ilçemizde görev yapan tüm mahalle muhtarlarımızın ’Muhtarlar Günü’nü kutluyorum. “ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ