Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

EYÜP ATMACA: “ BİZ MERHAMET VE ŞEFKAT MEDENİYETİNİN EVLATLARIYIZ “

Bafra Havadis Özel Röportajı

Cezzar İnşaat ve Cezzar Finans Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp ATMACA, Haber55 dergimize çok önemli açıklamalarda bulundu.

ATMACA, şöyle konuştu:

“Biz kapımız çalındığında acaba kapının arkasında bir tehlike var mı diye ses çıkarmayan bir medeniyetin evlatları değiliz. Biz umursamaz medeniyetinin evlatları değiliz. Biz merhamet ve şefkat medeniyetinin evlatlarıyız. “ dedi.

ATMACA: “ EVLATLARIMIZ GÖZLERİNİ KIRPMADAN ÖLÜME GİDİYOR “

Cezzar İnşaat ve Cezzar Finans Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp ATMACA,

“ Ülkemizin en önemli bir meselesi de terörle mücadeledir. Evlatlarımız gözlerini kırpmadan ölüme gidiyor. Aileleri vakarla ses çıkarmadan “Allah devletimize zeval vermesin” diyorlar. “ vurgulaması yaptı.

 

ATMACA: “ BİZ ŞEHİTLERİMİZ SAYESİNDE AYAKTAYIZ “

Cezzar İnşaat ve Cezzar Finans Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp ATMACA,

“ Türk Milleti olarak, terörün kökünü Allah’ın izniyle hem kurutacağız hem de kazıyacağız. Zira güven ve istikrarın olmadığı yerde huzur olmaz. Bu nedenle hiçbir şeyin mutluluğunu paylaşamayız. Biz şehitlerimiz sayesinde bugün hayattayız. Bizim insanımız koşarak şehit olmaya giden yiğit insanlardır. Bunu geçmişte olduğu gibi en son olarak ta Fırat Kalkanı, Afrin operasyonlarında gördük. Gençlerimiz, askerlerimiz, milletimiz herkes koşarak “ VATAN, BAYRAK İÇİN ŞEHİT OLMAK İSTİYORUZ “ dediler. 81 milyon Türkiye olarak, şehit olmaya hazır bir millet olduğumuzu tüm dünyaya gösterdik. Bundan sonra da göstereceğiz. “ dedi.

ATMACA: “ TERÖRÜN KÖKÜNÜ KURUTACAĞIZ, BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN “

PKK başta olmak üzere terör örgütlerinin milletin huzur ve güven içerisinde yaşamasını hiçbir zaman istemediğinin altını çizen, Cezzar İnşaat ve Cezzar Finans Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp ATMACA,

“ Bir taraftan Kürt kimliği arkasına sığınan PKK terör örgütü, o bölgede yaşayan Kürt kardeşlerimize her türlü baskıyı yaptılar, her türlü tehdidi yaptılar. Ondan sonra da dediler ki, ‘ Biz sizleri düşünüyoruz. ‘ Onlar hiçbir zaman Kürt kardeşlerimizi düşünmedi, bundan sonra da düşünmezler. Onlar birilerinin vesayeti altında olan, birilerinin talimatıyla hareket eden terör örgütleridir. Türk Milleti terör örgütlerine karşı Dünyada eşi benzeri görülmeyen, bir mücadele sergilemiştir. Hem PKK-PYD terör örgütüne hem de DEAŞ terör örgütüne ki, 3 binin üzerinde DEAŞ mensubu etkisiz hale getirilmişti. Bu nedenle Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar DEAŞ terör örgütüne ve diğer terör örgütlerine karşı mücadele eden başka bir ülke yok. Biz Türkiye olarak, çok iyi biliyoruz ve şuna inanıyoruz. Terör örgütlerine destek verenler bir gün gelecek, hata yaptıklarını anlayacaklardır. Türkiye bundan sonra da kararlılıkla mücadelesine devam edecektir. Dünya liderleri şunu söylemiş, bunu söylemiş fark etmez; bizim için önemli olan Vatanımızın, Milletimizin bütünlüğü, güvenliği ve ülkemizin bekası. Bunun için Devletimiz ne gerekiyorsa yapacaktır. Bunun mücadelesi halen 7/24 devam etmektedir. Terörün kökünü kurutacağız. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın. “ ifadelerini kullandı.

 

ATMACA: “ GÜVENLİK KUVVETLERİMİZ TERÖR ÖRGÜTLERİNE KAN KUSTURUYOR “

Cezzar İnşaat ve Cezzar Finans Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp ATMACA,

“ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın önderliğinde atılan kararlı adımlar sayesinde Cerablus’tan El Bab’a, Afrin’den Irak’ın kuzeyine, Cudi’den Gabar’a, Tendürek’ e kadar çok zor coğrafyalarda, güvenlik kuvvetlerimiz terör örgütlerine kan kusturuyor kan! Bu millete ihanet edenleri oralarda bırakmayacağız. Görüldüğü gibi bölücü terör örgütü, tarihin en büyük hezimetini yaşıyor. Kaçacak delik arıyorlar.

Şimdi de aynı terör örgütü Münbiç’te kanallar açmaya başladı. Fark etmez… Daha öncede açmışlardı. Ne diyor Cumhurbaşkanımız Sayın ERDOĞAN;

“ Açsınlar! Açtıkları kendi mezarları olacak. Biz onların mezarlarını hazırladık. Gelsinler defin merasimlerini yapalım. Oraya da gireceğiz. Bunu da tüm Dünya görecek “ demişti. Cumhurbaşkanımız daha önce de bu terör örgütlerine bu tür mesajları göndermişti. Ne demişti? “ İNLERİNE GİRECEĞİZ “ Girilmedi mi? Girildi… İnleri başlarına yıkılmadı mı? Bu terör örgütlerini çok güvendikleri ABD’ de kurtaramayacak! “ dedi.

 

 

 ATMACA: “ BİZİ EKONOMİ ÜZERİNDEN SINAMAYA KALKIYORLAR “

 

Ekonomik ve Siyasi oyunlarla kimsenin Türkiye’yi yolundan saptıramayacağını da ifade eden Cezzar İnşaat ve Cezzar Finans Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp ATMACA,

“ Türkiye Cumhuriyeti Devleti yolundan sapsın, milletimiz Büyük Türkiye ideallerinden uzaklaşsın istiyorlar. Güçlü Meclis, siyasi istikrar ve güçlü ekonomi ile Türkiye, bu oyunların da üstesinden gelecektir.” Dedi.

Eyüp ATMACA, konuşmasında “ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın da ifade ettiği gibi, bizi ekonomi üzerinden sınamaya kalkıyorlar. Gördüler ki, başarılı olamadılar. Alınan tedbirlerle iyileşmenin hızlandırıldığını gördük. Bu hızlanma dövizinde geriye doğru dönmesine sebep oluyor. Türkiye, kalkınmadan, istihdamdan taviz vermedi. İnşallah tasarruf ve bütçe disiplininden de taviz vermeden emin adımlarla yoluna devam edecektir. “ dedi.

 

Bafra Havadis Özel Röportajı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ