Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN KILIÇ: ‘TEK GÜNDEMİMİZ BAFRA’

Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a ziyaretinde Ak Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz’de eşlik etti..

Ankara da bir dizi ziyaretlerde bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ ilk önce Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Kılıç’ Bafra’nın sorun ve beklentileri hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

‘BAFRA’MIZ İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ’

Konuya ilgili açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Ankara ziyaretimizde 27.dönem 2.yasama yılında çalışmalarına başlayan Meclimizde Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı’yı makamında ziyaret ettik. Öznesi Bafra olan görüş alış verişinde bulunduk. İlçemizde bir süredir devam eden ve çoğunluğunda Milletvekilimizin de aramızda bulunduğu ortak akıl buluşmalarımızda elde ettiğimiz izlenimlerin yanında genel manada Bafra’mızın beklentileri, sorunlarını masaya yatırarak çözüm önerimizi değerlendirdik” dedi.

‘HİZMET ETME YARIŞI İÇERİSİNDEYİZ’

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise ,”Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız ve bizlerin gayesi Bölgemize hizmet edebilmek. Bu noktada sürekli bir araya geliyor birlikte hareket ediyoruz. Bafra’mızın beklentilerinin farkındayız. İşbirliği içerisinde çözülmeyecek hiçbir sorunun olmadığına inanıyoruz” diye konuştu

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ