Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA’DA OKUL BAHÇELERİ TEMİZLENİYOR

Bafra Belediyesi 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına başlayan öğrencilerin daha temiz ortamlarda eğitim almaları amacıyla ilçe genelindeki okullarda bahçe ve çevre temizliği yapıyor.

Yeni eğitim öğretim dönemine başlayan öğrencilerin daha temiz bir çevrede okullarından istifade edebilmeleri amacıyla ilçe genelinde tüm okullarda çevre temizliği başlatan Bafra Belediyesi ilkokul, Ortaokul ve Lise düzeyindeki okullarda köklü bir temizlik yaptı. Ayrıca Temizlik İşleri ve Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından, temizlik araçları ve çim biçme makineleriyle gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda okul bahçeleri ile çevreleri tertemiz oldu. Çalışmalarla eğitim yuvalarını günlük kullanan çocukların özellikle okul bahçelerindeki oyun zamanlarını ve etkinlikleri temiz bir çevrede gerçekleştirmeleri amaçlanıyor. İlçe genelindeki benzer temizlik çalışmaları sürecek.

OKULLARIMIZ İLİM İRFAN YUVASI
Bafra Belediyesi olarak eğitime yönelik faaliyetlere her fırsatta destek olduklarını ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,” Bu kapsamda yeni eğitim öğretim döneminin başladığı şu günlerde ilçemizde eğitim gören öğrencilerimizin daha temiz, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda okullarını kullanabilmeleri amacıyla okullarımızın çevre temizliğini gerçekleştirdik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için daha iyi fiziki koşulların oluşturulması için sürdürdüğümüz çalışmalar ile okullarımız yeni eğitim öğretim dönemine tertemiz bir şekilde girmiş oldu. 2018-2019 eğitim öğretim döneminde tüm öğrencilerimize ve eğitim camiamıza başarılar diliyorum” dedi.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ