Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SAMTİAD’DAN REKTÖR BİLGİÇ’E ZİYARET

SAMTİAD (Samsunlu Turizm ve İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.

Rektörlük makamındaki ziyarette Başkan Öztürk, derneğin yapısı çalışmaları ve projeleri hakkında Rektör Bilgiç’e bilgi verdi. Ayrıca Öztürk, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile yapılabilecek iş birlikleri hakkındaki fikir ve görüşlerini de paylaştı.

SAMTİAD’DAN REKTÖR BİLGİÇ’E ZİYARET

POTANSİYELİNE SAHİP OLDUĞUNU VURGULADI
Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç ise turizmin önemine değinip, bu sektörün ülke açısından son derece önemli olduğunu belirterek Samsun’un Karadeniz Bölgesi’nde önemli bir turizm potansiyeline sahip olduğunu vurguladı. Rektör Bilgiç ayrıca Dernek ile olası protokol ve iş birliklerine açık olduklarını belirterek, şehrin turizm unsurlarının tanınır olmasına yönelik aktif olmaktan mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

KATKILARDAN DOLAYI PLAKET TAKDİM ETTİ
Ziyarette Başkan Öztürk, SAMTİAD’ın Karadeniz Bölgesi’nin ilk turizm dergisini çıkardığını belirterek dergiyi Rektör Bilgiç’e sundu. Ziyaretin sonunda Başkan Öztürk, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’e kent turizmine verdiği katkılardan dolayı plaket takdim etti.Rektör Bilgiç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına incelikleri için teşekkür etti.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ