Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN KILIÇ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ortak Akıl Buluşmaları adını verdiği istişare toplantısının yanında özellikle mahallelerden gelen görüşme taleplerini de geri çevirmiyor.

Başkan Kılıç, ilçe merkezinde bulunan Fatih mahallesi Muhtarı Yusuf Kavak ve mahalle sakinlerinin davetlerine icabet etti. Oldukça samimi ve sıcak bir atmosferde gelişen sohbette, ilçenin ve mahallenin sorunları konuşuldu.

BAŞKAN KILIÇ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

‘DÜŞÜNCELERİMİZİ İFADE ETMİŞTİK’
Fatih Mahallesi Muhtarı Yusuf Kavak, “Başkanımız ilçedeki tüm kesimlerin düşüncelerini almak gibi oldukça takdir toplayan davranış içerisinde. Daha önce bizler kendilerinin davetine katılıp gerek mahallemizin ve gerekse ilçemizle ilgili düşüncelerimizi ifade etmiştik. İstedik ki mahallemiz olarak bizlerde kendilerini davet ederek güzel bir sohbet ortamı oluşturalım. Bizleri kırmayarak davetimize katılan Başkanımıza teşekkür ediyorum ”dedi.

‘BİR ARAYA GELME FIRSATI YAKALADIK’
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise “Mahalle Muhtarımız Yusuf Kavak’ın daveti üzerine muhtarlığımızı ziyaret ederek mahalle sakinlerimizle bir araya gelme fırsatı yakaladık. Onlarla hasb-i hal ederek hem mahallemizi hem de ilçemizi konuştuk. Muhtarımıza daveti ve misafirperverliği, mahallelimize katılımları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ