Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AHMET YÜCEL: “ İSTİKRARDAN YANAYIZ “

İnşaat sektörüne kardeşi Mustafa YÜCEL ile 5 yıl önce ilk adımlarını atan YÜCEL İNŞAATIN kurucularından Ahmet YÜCEL son aylarda inşaat sektöründe gözle görülen sıkıntıları değerlendirdi.

AHMET YÜCEL SEKTÖRDEKİ SIKINTILARI DEĞERLENDİRDİ

İnşaat sektörüne kardeşi Mustafa YÜCEL ile 5 yıl önce ilk adımlarını atan YÜCEL İNŞAATIN kurucularından Ahmet YÜCEL son aylarda inşaat sektöründe gözle görülen sıkıntıları değerlendirdi.

Yücel İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet YÜCEL, şöyle konuştu:

“ Biz 5 yıldır inşaat sektörünün içindeyiz. Ama sektöre de hiç yabancı değiliz. Biz firma olarak, daha az sayıda ve yüksek kalitede konut üretmeyi hedefliyoruz. Zira Hizmet anlayışımızın yanı sıra satış sonrası müşteri memnuniyeti bizim açımızdan çok önemlidir. 5 yıldır istikrarla sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz müşterilerimiz açısından da pozitif yönde bir FARK oluşturmaktadır. “

 

AHMET YÜCEL: “ İSTİKRARDAN YANAYIZ “

Yücel İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet YÜCEL, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“ Atalarımızın güzel bir sözü ve mesajı vardır. Ne demişler; ‘ At binenin, kılıç kuşananın ‘. Biz şu an Tabakhane mahallesinde 27 Mayıs Parkının hemen yanında örnek teşkil edecek 5 katlı bir bina inşaatına başladık. Hemen hemen kabası tamamlandı. Burada biz satıştan daha ziyade müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, KALİTELİ İŞÇİLİK ve KALİTELİ MALZEME kullanıyoruz. Bu da genel anlamda satış istikrarını da beraberinde getiriyor. Ancak ülkenin genel ekonomik dalgalanmaları bizi de yüksek oranda olmasa da az da olsa etkilemektedir. Biz hükümetimizin alacağı tedbirlerle en kısa süre içerisinde kısmen de olsa düzeleceğine inanıyoruz.  Biz İnşaat sektöründeki mütahitler, istikrardan yanayız. Hiçbir zaman karamsarlığa düşmedik. Bunun en son örneği de dövizin bir anda düşüşüyle haklı olduğumuzu gördük.” İfadelerini kullandı.

 

YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERE ÖNERİLERİ VAR…

Yücel İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet YÜCEL, bilhassa bu dönemde yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımıza da şu önerileri sundu:

“ Burası Çok önemli! Öncelikle daire ve iş yeri satın alacakları firmayı iyi irdelemeleri gerekir. İnşaat sektöründe REFERANS ve süreklilik çok önemlidir. Bir örnek verecek olursak; Biz Yücel İnşaat olarak temelden de Daire satışı yapabilirdik. Bizim amacımız Gayrı menkul satın alacak olan kişi, Binanın kabasının bitmesini görmesi gerekir. Biz 5 katlı binamızın kabasını bitirdik. Sırada ince işçilik kaldı. Biz her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz. İnşaatımızdaki dairelerimiz 180 m2 4+1’den oluşmaktadır. Ayrıca Ebeveyn Banyo ve Giyinme odası bulunmaktadır. Kiler + Merkezi Uydu Sistemimiz var. Asansörün yanında binamız Isı yalıtımlıdır. Binamız Doğalgaz sistemlidir. Aynı zamanda binamızda Asmolen beton kullandık.

İnşallah 5 dairemizi yıl başında bitireceğiz. Şu ana kadar satış yapmadık. Ama bu röportajdan sonra daireleri satmak için STARTI verdik. Kim satın alacaksa önemli bir yatırım yapmış olacak.” Vurgulamasını yaptı.

 

Ahmet YÜCEL, Haber55 Dergisi ve BafraHavadis.Com haber sitemize bu röportajdan dolayı teşekkür ederek dairelerden satın almak isteyenlere şu telefonları da verdi.

 

 

YÜCEL İNŞAAT’TAN BU LÜX DAİRELERDEN SATIN ALMAK İSTEYENLER

Tel : 0362 543 37 88 – Gsm : 0536 222 93 77 – 0541 455 55 67

Yücel İnşaatın devam eden projesinin adresi:

Tabakhane Mh. 27 Mayıs Parkı Yanı. BAFRA/SAMSUN

 

Röportaj ve Resim: BAFRA HAVADİS

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ