Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AKSOY, KİTABINI REKTÖR BİLGİÇ’E HEDİYE ETTİ

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Fedai Aksoy, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’e “Futbol Öğretim Programı” ismiyle yayımlanan kitabını takdim etti.

AKSOY, KİTABINI REKTÖR BİLGİÇ’E HEDİYE ETTİ

BİZLERİ SON DERECE MUTLU ETTİ
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Bilgiç,” Futbol Öğretim Programı’nın ülkemiz futboluna en iyi kaynak niteliğinde bir kitap olduğunu ifade etmek istiyorum. Böyle bir kitabın Üniversitemiz Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültemizden bir hocamızın emekleriyle spor alanında sunulması bizleri son derece mutlu etti. Türk futboluna büyük katkı vereceğini umuyorum, hayırlı olsun, Hocamıza emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

YÖNETİMİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM
Kitap hakkında Rektör Bilgiç’e bilgi veren Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Fedai Aksoy, “Bu kitabın hazırlanması sırasında bana hareket genişliği sağlayarak destek olan başta Rektörümüz ve Üniversite yönetimine şükranlarımı sunuyorum. Zira bu destek bizleri cesaretlendirdi ve kitabın tamamlanmasında pozitif katkı sağladı” dedi.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ