Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ÖRS: YARDIMA MUHTAÇ AİLELERİN YANINDAYIZ…

Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,” Kurban Bayram sonrasında giysi ve diğer yardımı dağıtımına devam ediyoruz ”dedi.

Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,” Yardıma ihtiyaç sahipleri olan ailelerinin her zaman olduğu gibi hız kesmeden yanlarında olmaya devam ediyoruz “dedi.

BAŞKAN ÖRS: YARDIMA MUHTAÇ AİLELERİN YANINDAYIZ…

HER TÜRLÜ YARDIMLARIMIZI YAPIYORUZ
Ramazan ayında gıda ve giysi Kurban Bayramı öncesi et konservesi ve bayramda giysi dağıtımı yapılmış ve yine eldeki imkanlarla gıdanın yanı sıra okula başlayacak olan öğrencilere giysi yardımı yapılmaya devam ettiklerinin altını çizen Başkan Örs,” Kendi yavrularımızdan ayırmadığımız tüm ihtiyaç sahibi çocukların yanlarındayız. Okulları açılacak onların okula rahat gitmeleri için kılık kıyafetlerine yardımcı oluyoruz” diye konuştu.

YARDIMA MUHTAÇ OLANLARIN YANINDAYIZ
Yardım edecek olan gönüllülere seslenen Başkan Örs,” İhtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayalım. Gıda ihtiyacı olan insanlara elimizden geldiğince yardım ediyoruz. Burada ölçümüz hatalar yaşlılar ve çocuklar önceliklidir. Bilhassa hastaları yalnız bırakmıyoruz. Bu bizim insanlık meselemiz bu meseleyi dert edilenleri birlikte çalışmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.


Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ