Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

DİRİLİŞ DERNEĞİ BAŞKANI MEHMET GÜL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

DİRİLİŞ Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet GÜL, Kurban bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

DİRİLİŞ DERNEĞİ BAŞKANI MEHMET GÜL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

DİRİLİŞ Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet GÜL, Kurban bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

GÜL, yayımladığı mesajında:

 

Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutlayarak, dini bayramların  insanları birbirine daha çok yakınlaştırdığını, kardeşlik ve barış duygularını arttırdığını belirtti.

GÜL mesajına şöyle devam etti,

“Bayramlar kin, nefret ve kavgaların sona ermesine sevgi hoşgörü ve dostluğun pekişmesine vesile olmuş, rahmetin ve bereketin bol olduğu sevinme ve sevindirme günleridir. Dayanışma, yoksul ve muhtaç durumda olanlara yardım eli uzatma, sevinçleri olduğu kadar acıları da paylaşma ve böylesi mübarek günlerde doruğa çıkan kardeşlik duygumuz millet olarak en büyük gücümüzdür.

Yüce dinimizin de bir gereği olan sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duyguları içerisinde, daha mutlu, daha huzurlu, daha güzel yarınlara hep birlikte ulaşacağımıza ve millet olma gücümüzle, birbirimizi anlayarak, birbirimize saygı göstererek, Kurban Bayramını da hoşgörü ve barış ortamı içerisinde birlik ve dirlik içerisinde geçireceğimize inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âleminin ve Bafralı hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ