Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MİLLETVEKİLİ YILMAZ, TÜRK KIZILAY’INA KURBAN BAĞIŞI YAPTI

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Kızılay Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu Kurban Bağışı yaptı.

MİLLETVEKİLİ YILMAZ, TÜRK KIZILAY’INA KURBAN BAĞIŞI YAPTI

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Muhsin Yıldırım, Türk Kızılay’ı Samsun Şube Başkanı Habip Demirel tarafından ağırlanan milletvekili Yılmaz’a kurum çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Kan Merkezi çalışanları ile bir araya gelen ve kurumu gezen Yılmaz, daha sonra Türk Kızılay’ına Kurban bağışında bulundu. Türk Kızılay’ının köklü bir kuruluş olduğunu ve özellikle Dünya çapında önemli yardım kurumları arasında yerini aldığını anımsatan Yılmaz, Samsun’un bölge müdürlüğü olması nedeniyle de birçok hizmetin verildiğini, başarılı çalışmalara imza atıldığını söyledi.

BÜYÜK BİR İŞ YAPIYORSUNUZ

Yurt içinde ve yurt dışında nerede bir yardıma ihtiyacı olan varsa Türk Kızılay’ının orada olduğunu belirten Yılmaz, “150 yıldır Türk Kızılay’ı kendini kanıtlamış, dünyanın sayılı yardım ve kan kuruluşları arasında yerini almıştır. Gurur duyuyor ve yaptığı her başarılı çalışma ile onurlanıyoruz.

Çok kutsal bir görevi yerine getiriyorlar. Bizlerde her zaman destekçisi ve yanlarındayız” dedi. Milletvekili Yılmaz, Samsun’daki ofisinde ise gün boyu birçok konuğu ağırladı.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ