Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU’NA HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Kavak’ta yapılan çalışmalar vatandaşların yüzünü güldürürken sosyal medya hesaplarından Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na teşekkür yağmurları yağıyor.

BAŞKAN SARICAOĞLU’NA HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Vatandaşların gönlünde taht kurmak için gecesini gündüzüne katan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ilçe genelinde yaptığı çalışmalar ile herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Ayrıca aynı anda birden fazla mahallede yürüttüğü çalışmaları vatandaşların beğenisine sunan Başkan Sarıcaoğlu, mahalle sakinleri tarafından büyük bir takdirle karşılanıyor.

 

İLÇEMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUM

Muhtarlar ile yaptığı istişare ve değerlendirme sonucu aldığı görüş ve öneriler doğrultusunda hizmetleri öncelik sıralamasına koyarak çalışmalarını hızlı bir şekilde yürüttüklerini belirten Belediye Başkanı Sarıcaoğlu, “Her zaman halka hizmet hakka hizmet desturu ile çalışmalarımıza yön verdik.

 

 

Muhtarlarımızın görüş ve önerileri benim için her zaman çok değerlidir. Onlar bizim yol arkadaşımız gözümüz kulağımız. Muhtarlarımız ile sık sık guruplar halinde istişare ve değerlendirme toplantılarımız kapsamında mahallelerimizin öncelik sırasına göre yol haritamızı çiziyoruz ve hemen çalışmalarımıza başlıyoruz. Bu sayede hem mahalle sakinlerimiz hem de muhtarlarımız hizmetin en iyisine kavuşuyor” ifadelerinde bulundu.

 

 

DEĞİŞİMİ YAŞATACAĞIZ DEDİK

Kavak’ta değişim sözüyle göreve geldiğini anlatan Başkan Sarıcaoğlu; “Biz bu göreve talip olurken Kavak’ı baştan sona değiştireceğiz dedik ve sözümüzü de tuttuk. Çalışmalarımız gece gündüz aralıksız devam ediyor. Sosyal medya üzerinden sayısız teşekkür mesajı alıyorum buda benim çalışma azmimi daha artırıyor.

Tüm hemşerilerime bana güvendikleri ve yanımda oldukları için teşekkür ediyorum. Her zaman dediğim gibi durmak yok çalışmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz şuan Ortaköy ve Şeyhresul mahallelerinde kilitli parke taşı çalışmalarını devam ettiriyor. Bu çalışmalardan sonra söz verdiğimiz diğer mahallelerimizde de çalışmalarımız hızlı bir şekilde başlayacak. Tüm hemşerilerimin gönlü ferah olsun hiçbir mahallemde sorun kalmayacak” dedi.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ