Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN: BİZ “SAMSUN KAZANACAK” DİYORUZ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçeleri ziyaret etmeye ve ilçelerde ki çalışmaları incelemeye devam ediyor.

BAŞKAN ŞAHİN: BİZ “SAMSUN KAZANACAK” DİYORUZ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçeleri ziyaret etmeye ve ilçelerde ki çalışmaları incelemeye devam ediyor. Başkan Zihni Şahin “ Biz sahadayız. Halkımızın içindeyiz. Samsunumuz ve hemşerilerimizin kazanması için çalışıyoruz. Bunun için sevgiyle birlikte yürüyeceğiz dedik. Samsun birlik ve beraberliğin şehridir. Bu yolda ilerleyeceğiz “ dedi.

 

Vezirköprü, Bafra ve Terme ilçelerinde düzenlenen çeşitli etkinliklere katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaları yerinde inceledikten sonra toplantılara katılarak toplumun değişik kesimleriyle bir ve beraber oldu. Başkan Şahin, “Samsunumuz için her taşın altına elimize seve seve sokuyoruz ” dedi

 

BU YOLDA İLERLEYECEĞİZ

Biz sahadayız. Halkımızın içindeyiz. Yol yapımında çalışan işçilerimizle, tarlada çalışan üreticilerimizle, spor camiamızla, memurlarımız, esnaflarımız, iş adamlarımız, gençlerimiz, çocuklarımızla kısacası toplumumuzun her kesimiyle birlikteyiz vurgusu yapan Başkan Şahin,” Samsunumuzun ve hemşerilerimizin kazanması için çalışıyoruz.

Bunun için sevgiyle birlikte yürüyeceğiz dedik. Samsun birlik ve beraberliğin şehridir. Samsunumuz dostluğun ve sevginin şehridir. Bu yolda ilerleyeceğiz. Biz Koltuklarımıza ve şahsi ikballerimize bağlı bir anlayışın değil, Samsunumuza bağlı, halkımıza bağlı bir anlayışın sahibiyiz.

Bu anlayışla yürüyeceğiz. Samsunumuzda güzel hizmetler yapılmış. Biz bunları daha ileriye taşıyacağız. Samsunumuzun bugünü güzel geleceği ise daha güzel olacaktır” diye konuştu

SAMSUN’UZ DİYECEĞİZ

Samsunun her türlü problemine karsı cevap verebilecek bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Başkan Şahin,” Çözüm projelerimizi hazırlıyoruz. Samsunumuzu Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef olan 2023 yılına hazırlamaya devam edeceğiz. Bunun için birlik ve beraberlik içinde olacağız.

Ortak akıl ve bilimi esas alacağız. Siyasi irademizin her kademesi, sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımız, basınımız, işadamlarımız, esnaflarımız, engelli kardeşlerimiz, üniversitemiz genç, yaşlı, bay, bayan kısacası toplumumuzun tüm kesimleriyle uyum, koordine ve işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz. Biz birlikte Samsun’uz diyeceğiz. Biz birlikte güçlüyüz. Birlikte başaracağız ve birlikte başardık diyeceğiz. Çünkü bu anlayış Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın anlayışıdır “ dedi.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ