Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TÜRK KIZILAY’INDAN ÖRNEK DAYANIŞMA

Güçlü Türkiye Güçlü Türk Kızılay’ı Sloganıyla İstanbul Çekmeköy Şubesinden yakalasan Kurban Bayram öncesi Bayramlık giysilerini Canik Şubesine göndererek destek verdi.

TÜRK KIZILAY’INDAN ÖRNEK DAYANIŞMA

İstanbul Çekme köy Şubesi tarafında gönderilen bay- bayan giysiler Türk Kızılay’ı Canik Şube Başkanlığı tarafından poşetlenerek, ihtiyaç sahibi olan kişilere yaklaşan Kurban Bayramı öncesinden Yavuz Selim Mahallesi Müzisyenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gezginci ile birlikte dağıtımına başlandı. Sosyal sorumluluğunun da her yönde yerine getirmeye çalışan Türk Kızılay’ı Şubeler arasında birbirlerine destek olmaya devem edeceklerken, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini bir kez gözler önünde sergilediler.

 

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERESİNDEYİZ

Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs, ”Her alanda sosyal sorumluluğumuzu yerine getirirken Şubeler arasında zaman zaman birbirimizi desteklemekteyiz. İstanbul Çekme köy şubemizde bizleri yalnız bırakmamış bizlere destek vermiştir. Verdikleri destekten dolayı Cekmeköy Şubesi Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu arada şubemize gelen giysi ve ayakkabılar poşetlenerek dağıtımına başlamış bulunmaktayız. Türk Kızılay’ının 150’inci yılını kutladığımız şu günlerde Güçlü Türkiye Güçlü Kızılay’ı Sloganıyla hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz” dedi

 

GEZGİNCİ’DEN TÜRK KIZILAY’INA TEŞEKKÜR

Yavuz Selim Mahallesi Müzisyenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gezginci ise,” Türk Kızılay’ı her zaman bizim yanımızda bizleri yalnız bırakmamaktadır. Her alanda bizleri desteklemektedir. Bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum ”diye konuştu.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ