Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İL SPOR GÜVENLİK TOPLANTISI DÜZENLENDİ

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, Vali Osman Kaymak’ın başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi. Vali Kaymak, “Maç izleyecek olan taraftarlarımız yaşalara uyması gerekiyor”dedi.

İL SPOR GÜVENLİK TOPLANTISI DÜZENLENDİ

2018-2019 sezonu öncesi ilimizde düzenlenecek olan tüm spor müsabakaları ile ilgili alınan tedbirlerin görüşüldüğünü belirten Vali Osman Kaymak,” Yaptığımız toplantı sonucunda ve alınan kararlar doğrultusunda, maç izleyeceklerin yeni kuralara uyması gerekiyor” dedi.

 

 

MAÇ İZLEYECEK OLAN TARAFTARLARA UYARI

Yapılan toplantı sorasın açıklama yapan Vali Kaymak,”Bundan sonra vatandaşlarımızın bir mağduriyet yaşamaması için kamu kurum/kuruluşları, belediyeler ve STK’lar ile federasyonların düzenleyeceği uluslararası organizasyonların faaliyet tarihinden 30 gün, ulusal organizasyonlardan ise 15 gün önce Valiliğimize bildirilecek. İlimizde oynanacak futbol müsabakalarında passoligle girişin yanında, 6222 Sayılı Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğin 21. maddesinde belirtilen şekilde (adı ve soyadı, T.C. kimlik numarası, koltuk numarası…) kağıt bilet satışı yapılması uygun görülmüştür.

 

 

Ayrıca vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları adına müsabaka günlerinden önce biletlerini satış noktalarından temin ederek, müsabakayı izlemeye yanlarında kimlikleri ve kendi adlarına düzenlenmiş biletleriyle birlikte gelmeleri tavsiye edilmiştir” diye konuştu.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ