SON DAKİKA

Bafra Havadis

KAVAK IŞIL IŞIL OLDU

Bu haber 10 Temmuz 2018 - 8:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.
KAVAK IŞIL IŞIL OLDU

Kavak Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu kent içi yaptığı ışıklandırma çalışmaları ile ilçeye görsel bir güzellik kazandırdı.

Kavak Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu kent içi yaptığı ışıklandırma çalışmaları ile ilçeye görsel bir güzellik kazandırdı.
Kavak genelinde yaşanan büyük gelişim ve değişim ilçenin yapısını da etkilemeye başladı. Belediye’nin ilçeye ayrı bir görsellik kazandırdığı Cadde ve Sokaklar da yaptığı ışıklandırma çalışmaları vatandaşların da büyük beğenisini kazandı.
HALKIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Kavak’ı modern bir kent haline getirme sözü ile göreve geldiğini vurgulayan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçede yaptıkları her çalışma ve hizmetin vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik olduğunu söyledi.  Kavak’ta sosyal tesisler başta olmak üzere birçok caddenin LED ışıklar ile aydınlatıldığını ve bundan sonra da çalışmaların tüm ilçe genelinde süreceğini vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu, “Kavak’ı modern bir ilçe haline dönüştürmek adına ne yapılması gerekiyorsa biz onu yapacağız” diye konuştu.
YOL SORUNU KALMADI
İlçe merkezinde artık yol sorunu kalmadığını belirten Başkan Sarıcaoğlu, “İlçe merkezinde yol sorunu artık kalmadı. Kırsal mahalleleri de Büyükşehir Belediyesi desteği ile yapıyoruz. Tüm bu hizmetlerin bir anda olması elbette ki imkânsız çünkü Kavak’ın 84 kırsal mahallesi bulunuyor. Bunların yol ağıda çok fazla olduğu için belirli plan ve program çerçevesince yapıyoruz. Şunun garantisini şimdiden vereyim Kavak’ın kırsal mahallelerinin hiçbirinde yol sorunu kalmayacak” ifadelerinde bulundu.
İLÇEMİZE IŞIK TUTUYORUZ
Kavak’ın daha güzel ve estetik bir görünüme sahip olması için ilçe genelinde ışıklandırma çalışmaları yapıyoruz vurgusu yapan Başkan Sarıcaoğlu, “ İlçedeki aydınlatma direklerine LED ışıklar ayrıca refüj ortalarında bulunan ağaçların altına aydınlatmalar takarak ilçemizin hoş bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni ile karşılanan bu uygulamamızı her cadde ve sokağa uygulayacağız” dedi.
Köksal ÖNER
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA