Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MUHTEŞEM NİKAH TÖRENİ

Samsunlu   İş Adamı  Alican Sağlam ve Öğretmen Özge Şahin’e   yapılan muhteşem nikah töreni ile mutluluğa yelken açtılar.

MUHTEŞEM NİKAH TÖRENİ

Samsunlu   İş Adamı  Alican Sağlam ve Öğretmen Özge Şahin’e   yapılan muhteşem nikah töreni ile mutluluğa yelken açtılar.

Yılmaz Yılmaz Fındık Fabrikası Müdürü Muhammet Sağlam ve eşi evhanımı Gülsen Sağlam Çiftinin  İş Adamı oğulları Alican Sağlam ile İş Adamı Hakkı Şahin ve eşi ev hanımı Yıdız Gökırmak çiftinin Öğretmen  kızları  Özge Şahin dünya evine girdi.
NİKAHLARINI BAŞKAN TOK KIYDI
İşadamı  Alican Sağlam ve Öğretmen Özge Şahin’in nikahlarini İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok kiyarken şahitliklerini  Çarşamba Tiçaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yilmaz ve Kabin Memuru Ebru Türker Uğur yaptı.Başkan Tok yeni çiftlerin evlilik cuzdanını Başkan Yılmaz işe ,”Bu güzel mutlu günde bende evlik cuzdanını kızımıza  takdim ediyorum ve birlikte yaşamlarnı sürdürmelerini temenni ediyorum”dedi.
ÇİFTLERİN MUTLULUKLARINI PAYLAŞTILAR
Sheraton Otelinde  yapılan evlilik törenine Sağlam ve Şahih ailerinin yanı sıra Samsun’un eşki Milletvekili Cemal Alişan,Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun,Çarşamba Tiçaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz,Yılmaz Yılmaz Fındık Fabrikası Yönetim Kurulu ikinci Başkanı Tufan Yılmaz ile çok sayıda işadamı ve davetliler katıldı.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ