Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HÜSEYİN UYAR’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

HÜSEYİN UYAR’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

HÜSEYİN UYAR’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Eski İlçe Yönetim Kurulu Üyesi, Tamer Tur, Servis, Nakliye, Taşımacılık İşletme Sahibi Hüseyin UYAR Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Milli ve manevi değerlerimizin güzelliğini en derinden hissettiğimiz, kırgınlık ve küskünlüğü, kin ve nefreti bir kenara bırakarak coşkuyla ve hasretle kucaklaştığımız bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşadığını belirten Hüseyin UYAR, “Hem toplumsal yaşamımızda hem de İslam alemi olarak bizler için önemli ve kutsal olan bayramlarımız, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir.

Millet olarak, bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak, iyiye ve güzele yönelmeli; hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak kucaklaşabilmeliyiz.

Tüm Müslümanlar, kıymetli milletimiz ve Bafralı hemşerilerimiz, gençlerimiz, büyüklerimiz, küçüklerimiz, hürmeti, cömertliği, ikramda bulunmayı, fedakârlığı, paylaşmayı ve başkasının mutluluğu ile mutlu olabilmeyi bu özel günlerde daha bir hissederek yaşamaktadır. Bayram ve bayrama ait geleneklerin canlı tutulması bu açıdan çok önemlidir” dedi.

UYAR: “ CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLEYEREK İKİ BAYRAMI BİRDEN YAŞAYACAĞIZ “

Türk milletinin 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakı’nı destekleyerek iki bayramı birden yaşayacağını sözlerine ekleyen Hüseyin UYAR, “Hem Ramazan Bayramı’nın hem de ülkemizde yapılacak seçimlerin heyecanı içerisindeyiz. Eminim ki milletimiz, 16 yıldır büyük fedakârlık ve özveriyle ülkemizin her bir tarafına sayısız hizmetler yapmış AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na önceki seçimlerden de daha yüksek bir oy oranıyla destek vermeye devam edecektir. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak 24 Haziran’da kazanacağımız zafer, hem içerdeki hem de dışardaki hainlere vurulacak en ağır darbe olur. İnşallah kazanacağımız bu zaferle de 24 Haziran’da iki bayramı birden yaşarız ” ifadelerini kullandı.

Hüseyin UYAR sözlerini şöyle noktaladı: ”Bu duygu ve düşüncelerle tüm Müslümanların, aziz milletimizin, Bafralı hemşerilerimin, şoför esnafı arkadaşlarımın mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularla tebrik ediyor, aziz milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” İfadelerinde bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ