Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

15 -21 MAYIS GENÇLİK HAFTASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve ayrıca Gençlik Haftası kapsamında Atatürk anıtına çelek koyarak açılış töreni gerçekleştirildi.

15 -21 MAYIS GENÇLİK HAFTASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Atatürk Anıtı önünde saat 09:30’da başlayan törene; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz’ın yanı sıra şube müdürleri, ilçe müdürleri ve Gençlik merkezi müdürleri, kurum personelleri, izciler ve öğrenciler katılım sağladı.

TÖRENİMİZE HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Anıtın önüne sporcular eşliğinde çelenk koyarak açılış konuşmasını yapan Karayılmaz; “Değerli mesai arkadaşlarım, sevgili gençler; 15-21 Mayıs Gençlik Haftası açılışı ve çelenk sunma törenimize hepiniz hoş geldiniz. Öncelikle sözlerime ne yazık ki bugün ülkemizde Milli yas ilan edilen ve dün eli kanlı İsrail’in Kudüs’teki masum Filistin halkını hedef alan saldırılarının ardından şehit olan, Filistinli kardeşlerimizi rahmet ve minnetle anarak başlıyorum” dedi

98’NCİ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ
Bugün burada Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan ayak basarak çıktığını sözlerine ekleyen Karayılmaz,” Gençlik Haftası Büyük Kurtuluş Savaşı’nı başlatmasının 98’nci yıl dönümünde gençler ile birlikte ulu önderimizin manevi huzurunda toplanarak çelenk sunmuş Gençlik Haftasının açılışını gerçekleştiriyoruz. Şuan içerisinde bulunduğumuz buruk dönemde vatanımıza milletimize ve siz gençlere hayırlı olmasını diliyorum “diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ