Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRALI VETERANLAR ‘ANTALYA İÇİN GÜN SAYIYOR’

Bafra Veteranlar Futbol Takımı Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası için gün sayıyor.

BAFRALI VETERANLAR ‘ANTALYA İÇİN GÜN SAYIYOR’

Bafralı Veteranlar ilk kez katıldığı Veteranlar Liginde Karadeniz Grubunda Samsunspor’un ardından 2. Olarak Antalya’da ki Türkiye Şampiyonasında başarılı olmak istiyor.

Bafralı Veteran takımı futbolcuları bu gün Bafra Gazeteciler Derneğine gelerek Dernek Başkanımız İbrahim Alaçamlı ile görüştüler.

Bafra Veteranlar Takımının Kurucusu ve Başkanı Kenan Ekbul, “Bafra’dan bu lige katılabilmek için arkadaşlarımız ile birlikte çok emek verdik. Sonuçta başarılı olduk. Şimdi ise 22 Nisan’da oynanacak olan Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gidiyoruz. Orada Bafra’mızın adını en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Biz artık bir aile gibiyiz.” İfadelerini kullandı.

40 YAŞ ÜSTÜ FUTBOLCULAR OYNUYOR

40 Yaş Üstü Profesyonel ve Amatör Futbolcuları tek bir çatı altında toplayan Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’nde 2017-2018 sezonunun en büyüğü, Antalya’da belli olacak.

Geçtiğimiz yıl, Samsunspor kupayı kazanmış ve Türkiye Şampiyonu olmuştu. Finallere 12 takım katılacak. Bir hafta sürecek heyecan sonunda Türkiye Şampiyonu belli olacak.

ŞAMPİYONA 22 NİSAN’DA BAŞLIYOR…

2017-2018 sezonu TMVFL Türkiye Şampiyonası, 22-29 Nisan tarihleri arasında başlayacak.

Bafralı Veteranlar Antalya’da Türkiye Şampiyonu olmak için mücadele verecek.  22 Nisan Pazar günü başlayacak olan mücadele Sports Tv’den canlı olarak naklen yayınlanacak. Final maçı ise 2017-2018 yılının Veteranlar Ligi şampiyonu belli olacak.

BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN’E TEŞEKKÜR ETTİLER…

Bafralı Veteran Takımı Futbolcuları ve Başkan Kenan Ekbul ile şampiyona öncesi İbrahim Alaçamlı bir araya geldiler.

Bafra Gazeteciler Derneğinde Veteranlar Futbol takımı Başkanı Kenan Ekbul, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e katkılarından dolayı teşekkür ederek; ‘Başkanımız Zihni Şahin beye, katkılarından dolayı arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyoruz. Antalya’da ki şampiyona da 12 takım 3 grupta mücadele verecek. Final ise 29 Nisan’da oynanacak. İnşallah biz Bafra Veteran takımı olarak 21 Nisan günü Antalya’ya yola çıkacağız. Çünkü maçlarımız 22 Nisan’da başlayacak. Bafra’nın adını bu vesile ile tüm Türkiye’ye duyuracağız. Her zaman olduğu gibi biz Veteranlardan desteğini esirgemeyen Bafra Belediye Başkanımız Zihni Şahin beyden, desteğini bizden esirgemeyeceğine inanıyoruz” dedi.

ALAÇAMLI’DA BAŞARILAR DİLEDİ

Bafra Gazeteciler Dernek Başkanı İbrahim ALAÇAMLI’ da Bafralı Veteranlara başarılar dileyerek şöyle konuştu; ‘ Duygulanmamak elde değil. Bu kardeşlerimiz, geçmişte önemli futbol takımlarında oynamış, Bafralı kardeşlerimizdir. 40 Yaş üstü olmalarına rağmen aynı duygu ve düşünceleri hatta aynı heyecanı geçmişte olduğu gibi şimdi de yaşıyorlar. Ben kendileri ile gurur duydum. İnanıyorum ki, Bafralı Veteranlarımız Antalya’da da, Bafra’mızı başarılı Futbolları ile en iyi şekilde temsil edeceklerdir.” diye konuştu.

HABER: CEMAL İLHAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ