Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAYKAN KARATAŞ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU…!

Doçent Doktor Ahmet Karataş, Hakim Adem Karataş, Muammer Karataş ve Mehmet Karataş’ın Babaları Baykan Karataş hakkın rahmetine kavuştu.

BAYKAN KARATAŞ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU…!

Son 10 gündür, kalp rahatsızlığından dolayı Ordu Devlet Hastanesinde tedavi gören Merhum Baykan Karataş’ın cenazesi Bahçeler Mahallesindeki evinden alınarak Büyük Camii’ne getirildi.

Büyük Cami hocası Şevki Şahin Merhumun bahçeler mahallesindeki evinin önünde Merhum Baykan Karataş ile ilgili çok manidar sözler sarf etti.

Baykan Karataş’ın Oğlu Doçent Doktor Ahmet Karataş burada bir konuşma yaparak; İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci’un “Şüphesiz Biz Allah’tan Geldik ve Şüphesiz Dönüşümüz O’nadır.” Sevgili Babam Allah ‘ın rahmetine kavuşmuştur. ” ifadelerini kullandı.

Baykan Karataş’ın her sabah Büyük Camii’ne sabah namazına düzenli olarak geldiğini vurguladı. Daha sonra helallik alındı. Buradan tekbirlerle Bafra Belediyesi cenaze aracına konulan Baykan Karataş (75) büyük bir cemaatin katılımı ile Büyük Camii’ne getirildi.

CENAZEYE KATILIM BÜYÜK OLDU

Merhum Baykan Karataş’ın Cenazesine Evlatları, ailesi, yakınları, akrabaları ve tüm dostları bizzat katıldılar.

Büyük Camii’nde ilk etapta öğle namazı kılındı. Öğle namazından hemen sonra cenaze namazına geçildi. Burada da Şevki hoca cemaate kısa bir konuşma yaparak, helallik aldırdı.

Daha sonra Merhum Baykan Karataş’ın cenazesi Büyük bir araç konvoyu ile Şehir mezarlığında dualar ile toprağa verildi.

Merhum Baykan Karataş’ın cenazesine, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Eski MHP Milletvekili Cemalettin Şimşek, İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Zafer Bektaş, Bafra Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı Dr. Davut Çepni, Bafra Emniyet Müdürü Hikmet Demirci, Cumhuriyet Savcıları ve Hakimler, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri, İYİ Parti Yönetim Kurulu, Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim Alaçamlı, Başkan Yardımcıları Harun Şen ve Adem Dilek, Oda Başkanları, Dernek Başkan ve Yöneticileri, Birim Amirleri cenazede bizzat yer aldılar.

BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİ OLARAK HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞAN MERHUM SAYGI DEĞER BÜYÜĞÜMÜZ BAYKAN KARATAŞ’A ALLAH C.C.’DEN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE, AKRABALARINA VE TÜM DOSTLARI VE SEVENLERİNE SABIRLAR DİLİYORUZ.

MEKÂNI CENNET OLSUN

HABER VE FOTOĞRAFLAR : CEMAL İLHAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ