Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA İŞLETME FAKÜLTESİ TÜM HIZLA DEVAM EDİYOR

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ”Hayırsever Arslan ailesi tarafından yapımı sürdürülen İşletme Fakültesi inşaatı tüm hızla devam ediyor ”dedi. 

BAFRA İŞLETME FAKÜLTESİ TÜM HIZLA DEVAM EDİYOR

Bafra Belediyesi, ilçenin ikinci fakültesi olacak olan İşletme Fakültesi inşaatı temelinin hafriyat işlerinden sonra ilerleyen inşaatta şimdi de zemin iyileştirme çalışmaları yürüterek fakültenin bir an önce kullanıma hazır hale gelmesine katkıda bulunduklarını belirten Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ”Ondokuzmayıs Üniversitesi, Bafra Belediyesi ve hayırsever Arslan ailesi arasında 14.06.2017 tarihinde imzalanan protokol ile Turizm Fakültesi yanında başlanan İşletme Fakültesi inşaatı hızla devam ediyor. Bafra Belediyesi’nin destekleri ve Kuyumcu Akif Arslan ve eniştesi Saffet Arslan’ın aileleri adına yapımını üstlendikleri İşletme Fakültesi, en kısa zamanda tamamlanarak eğitim ve öğretime başlayacak ”dedi

BİZLER DE KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Aşcı ailesinin ilçemize kazandırdığı Turizm Fakültesi binasından sonra Arslan ailesinin de İşletme Fakültesi binasını ilçemize kazandırması bizleri sevindiriyor ve gururlandırıyor. İnşallah ikinci fakültemizin inşaatı kısa sürede bitirilerek eğitim öğretime hazır hale gelecek. Fakültelerimizde nice öğrencilerimiz eğitim alarak ülkemiz için çalışacaklar. Bizlere bu heyecanı yaşatan bağışçı ailelerimiz ne güzel hizmetlere vesile oldular. Bizler de kendilerine teşekkür ediyoruz.Bafralılar adına her zaman minnetlerimizi sunuyoruz. Bizler de bu süreçte belediye imkânları ile inşaata destek vererek eğitim ve öğretime katkıda bulunmaktan mutlu oluyoruz” diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ