Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN GENÇ SAMSUNSPOR ŞEHRİN EN ÖNEMLİ MARKASIDIR

Samsunsporlu taraftarları ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsunspor’un bu şehrin en önemli markası olduğunu belirterek, herkesin bu markaya sahip çıkması gerektiğini söyledi.

BAŞKAN GENÇ SAMSUNSPOR ŞEHRİN EN ÖNEMLİ MARKASIDIR

Şehzadeler Taraftar Grubu Başkanı Kenan Karpuzoğlu, Basın Sözcüsü Yavuz Kambur, Tribün Lideri Hikmet Şimşek ile 1984 Söğütlübahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Ümit İren, Tribün Lideri Melih Demirbaş, Samsunspor Çarşamba Taraftarlar Dernek Başkanı Uğur Çapkın, Samsunspor Atakum Taraftarlar Grubu Başkanı Erkut Erbil, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i ziyaret etti. Samsunspor’un, şehrin en önemli markası olduğuna dikkat çeken Genç, iyi bir Samsunspor taraftarı olduğunu ve başka bir takım tutmadığını belirterek, şehrin ortak paydası olan Samsunspor markasına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da katkı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

HERKES BU MARKAYA SAHİP ÇIKMALIDIR
Samsunspor’un bu şehrin çok önemli bir markası olduğunu ifade eden Başkan Genç, “Görüşlerimiz, fikirlerimiz ne olursa olsun Samsunspor bu şehrin insanlarını ortak paydada buluşturan markadır. Bu şehrin her insanı muhakkak bu markaya sahip çıkmak zorundadır. Görevde bulunduğum 14 yıl boyunca şahsım ve kurumum adına üzerimize düşen görevi bugüne kadar yerine getirdik, bugünden sonra da devam edeceğiz. Sayın Valimizin Samsunspor’umuza destek noktasında yaptığı öncülük çok önemlidir. Bu bakımdan sayın Valimize teşekkür ediyorum” dedi.

SAMSUNSPOR’A ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLADIK
Samsunspor’a sahip çıkmak ve o markayı daha ileri taşımak için önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Genç, “Mesela Geçmişten Günümüze Samsunspor kitabını çıkararak, bu şehrin takımının hafızasını ortaya çıkardık. Yine anıt projemiz, Samsunspor markası için önemli bir çalışmamızdır. Yine geçtiğimiz yıllarda tahsis ettiğimiz otopark, takıma otopark verilebileceğini ve sürekli bir gelir sağlanabileceğini göstermesi açısından iyi bir örnektir” diye konuştu.

SPORA DESTEK SÜRECEK
Samsunspor’un yanısıra spora da önemli yatırımlar yaptıklarını dile getiren Başkan Genç, “Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezimizin yanında ilçemizin dört bir yanına spor tesisleri yaptık. Kurduğumuz Spor Akademisi yetiştireceği genç oyuncularla inşallah ileriki yıllarda Samsunspor’un altyapısı olacaktır. Şehrimizi Süper Lig’de temsil eden kadın basketbol takımımızın yanında, kulübümüz bünyesinde bir çok dalda ulusal ve uluslararası başarılara imza atan sporcular şehrimizin adını duyurmaktadır” şeklinde konuştu.

TARAFTARLARA SAMSUNSPOR KİTABI
Ayrıca, zor günler geçiren Samsunspor’a destek veren ve iyi günde kötü günde takımlarını yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür eden Başkan Genç, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Şirinler Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Soykan’ın kızına da destek olacaklarını söyledi. Genç, “Genç yaşta kaybettiğimiz Mehmet Soykan kardeşimizin geride bıraktığı evladına da üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı. Taraftar gruplarının temsilcileri de kendilerini ağırlayan Başkan Genç’e teşekkür eti. Başkan Genç, ziyaretin sonunda taraftar gruplarının temsilcilerine Canik Belediyesi tarafından bastırılan “Geçmişten Günümüze Samsunspor” kitabı hediye etti.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ