Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAVAKLI ESNAFIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Atlı ’ya plaket verdi.

KAVAKLI ESNAFIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Kavak Belediye Meclis Üyesi ve ayrıca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Atlı’ ya Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu tarafından ‘Hizmet’ plaketi verdi.

TAKİP EDEN BİR ANLAYIŞ İÇİNDE OLMALIYIZ
Törende konuşan Başkan Sarıcaoğlu; Kavak’taki esnafın ilçenin gelişimine ve değişimine büyük katkı sağladığını söyledi. İlçenin almış olduğu yatırımlar ile Samsun’un en fazla yatırım alan ilçelerinden biri konumunda olduğunu belirten Başkan Sarıcaoğlu, “ Bu yatırımlar ile ilçemiz çok daha fazla insana hitap edebilecek donanıma ulaşıyor. Gelişime ve değişime her zaman açık yenilikleri takip eden bir anlayış içinde olmalıyız. Kavak büyürken esnafımızın da bu büyümeye ayak uydurması hepimizin en büyük temennisi” dedi.

YATIRIMLAR SAYESİNDE YÜZLER GÜLÜYOR
Belediye Meclis üyesi  ve aynı zamanda Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kooperatif Başkanı Osman Atıl’da  yaptığı konuşmada ,“Kavaklı esnafımızın, Belediyemizin ilçemize kazandırmış olduğu yatırımlar sayesinde yüzler gülüyor. Kooperatifimize yapacağımız yeni yer konusunda bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Sarıcaoğlu’na katkılarından dolayı tüm esnaflarımız adına teşekkür ediyorum. Başkanımızın da dediği gibi ilçe esnafımızın gelişime ve değişime açık olması gerekmektedir”diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ