Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN GENÇ’TEN İL BAŞKANI KARADUMAN’A ZİYARET

AK Parti’nin yeni İl Başkanı Hakan Karaduman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Şehirler büyürse Türkiye büyür. Bu bilinçle bizler de yerel ölçekte yaptığımız çalışmalarla hükümetimizin Türkiye’yi kalkındırmasına katkıda bulunuyoruz” dedi. 

BAŞKAN GENÇ’TEN İL BAŞKANI KARADUMAN’A ZİYARET

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti’nin yeni İl Başkanı Hakan Karaduman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler ile Canik Belediyesi Meclis Üyelerinin de yer aldığı ziyarette Karaduman ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileyen Başkan Genç, AK Parti’nin 150 yıllık bir davanın adı olduğunu belirterek, yeni yönetimin devraldığı bayrağı daha yukarı taşıyacağına inandığını söyledi. Genç, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ortak akılla şehrin ve ülkenin gelişimi için çalışacaklarını söyledi.

TÜRKİYE’NİN KALKINMASINA KATKI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti hükümetleriyle birlikte değişim ve dönüşüm yaşayan Türkiye’nin dünyada söz sahibi olduğunu vurgulayan Başkan Genç, “Bizler de yerel ölçekte yaptığımız çalışmalarla sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunuyoruz. Bir yandan şehirleşme anlamında şehrimizde fiziki gelişim ve dönüşüm sağlarken, diğer yandan çocuk ve gençlerimizin milli ve manevi değerlerimizle büyümesi için çalışıyoruz” dedi.

PARTİLİ OLARAK BÜYÜK BİR AİLEYİZ
AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu dile getiren Başkan Genç, “AK Parti hükümetleri ile birlikte Türkiye’miz her alanda inanılmaz bir şekilde büyüdü, gelişti. Türkiye şu anda ekonomisiyle, ticaretiyle, ve siyasi olarak güçlü bir ülke. Bize düşen görev yapacağımız her çalışmada Samsun’un, dolayısıyla Türkiye’nin büyümesine katkıda bulunmaktır. Biz Samsunlular olarak büyük bir aileyiz. Ve bu büyük aile olarak hep birlikte hükümetimizin de desteğiyle şehrimizi daha ileri taşıyabiliriz” diye konuştu.

BAYRAĞI DAHA İLERİ TAŞIYACAKTIR
Bugüne kadar teşkilatlarla uyumlu bir şekilde çalıştıklarını da belirten Başkan Genç, “Gayesi halkımıza, ülkemize hizmet etmek olan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti’de siyaset yapmak hepimiz için bir şanstır. Bizler her zaman teşkilatlarımızla, halkımızla, sivil toplum örgütlerimizle bugüne kadar uyumlu bir şekilde çalıştık, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Ben inanıyorum ki sayın İl Başkanımız ve yönetimi, devraldıkları hizmet bayrağını daha ileri taşıyacaklardır. Yeni yönetimin partimize, şehrimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

SAMSUNSPOR KİTABI HEDİYE ETTİ
Canik’te yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Genç’e teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman da, AK Parti olarak 2019, 2023 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyeceklerini söyledi. Başkan Genç, ziyaretin sonunda İl Başkanı Karaduman’a Canik Belediyesi tarafından bastırılan Geçmişten Günümüze Samsunspor kitabı ve Canik Belediyesi kurs merkezlerinde kursiyer kadınlar tarafından perspektif sanatıyla yapılan tablo hediye etti.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ