Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN TOK’TAN KARADUMAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, beraberindeki AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi. 

BAŞKAN TOK’TAN KARADUMAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Av. Hakan Karaduman’ı parti binasında ziyaret etti. Başkan Tok ve Belediye Meclis Üyeleri, Karaduman’a görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını dilediği ziyarette ‘birlik ve beraberlik’ mesajları öne çıktı.
‘PARTİMİZİN EMRİNDE MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDEYİZ’
AK Parti’nin millet ekseninde hareket eden milletin önceliklerini önde tutan bir parti olduğuna vurgu yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Biz, partimizin neferiyiz. 2019’a gidilen süreçte partimizin en alt kademesinden en üst organına kadar her zamankinden daha güçlü bir birliktelikle partimizin emrinde  milletimizin gönlünde yer edinerek  daha çok çalışmalıyız ” dedi.
‘PARTİMİZİN BAŞARISI DİSİPLİN UYUM VE İSTİŞAREDİR’
AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne başarılarla dolu bir geçmişi olduğunu söyleyen Başkan Tok, “Partimizi başarıdan başarıya götüren teşkilatlar arasındaki disiplin ve uyumdur. AK Parti olarak istişare kültürüne önem veren partiyiz. Mahalle teşkilatlarından, genel merkezine kadar hep bu istişare kültürüne dayanarak hareket ediyoruz. Bizim farkımız ve diğer partilerden bizi ayıran en büyük özellik budur.  Bu birliktelikle, ilçemize, şehrimize ve partimize faydalı hizmetler yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.
Ziyaretin anısına İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İl Başkanı’na tablo hediye etti.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ