Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN ‘HER ZAMAN HALKIMIZLA BİRLİKTE OLUYORUZ’

Haftalık olarak sürdürülen mahalle ziyaretlerine Kaymakam Türkel ile birlikte katılan Belediye Başkanı Zihni Şahin ve beraberlerindeki heyet, mahalle sakinleri ile sohbet ederek onların taleplerini dinliyor.  

BAŞKAN ŞAHİN ‘HER ZAMAN HALKIMIZLA BİRLİKTE OLUYORUZ’

Bu kapsamda bu hafta da Barış Mahallesini ziyaret eden Kaymakam Türkel ve Başkan Şahin’i mahalle muhtarı İdris Arslan ve mahalleli karşıladı. Başkan Şahin ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, her an ve her zaman vatandaşlarla buluşup onları dinlediğini ifade ederek,”Yeni mahalle olan köylerimize ziyaretlerimiz sürüyor. İlçemizde 139 mahallemiz var ve bunların 21’i merkez mahallelerimiz. Bütün mahallelerimize değişik zamanlarda ziyaretlerde bulunuyoruz. Onların dertlerini, sıkıntılarını dinliyoruz ve sorunlarını çözmeye çalışıyoruz ”dedi.

GÖREREK ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ
Bu anlamda ziyaretlerini süreceklerini belirten Başkan Şahin ,”Bütün mahallelerimizi yaz-kış demeden ziyaret edeceğiz. Bu ziyaretlerimizi heyetimizle yani daire müdürlerimiz ve yetkili arkadaşlarımızla yapıyoruz. Sorunları yerinde birlikte görerek çözüme kavuşturuyoruz. Gerek belediyemiz gerekse kaymakamlığımız sorumluluğunda olan hizmetleri onalar en iyi şekilde vermeye gayret ediyoruz. Bütünşehir yasasından sonra yeni mahalle olan köylerimiz modern yollara kavuştu. Su sorunları olanlarda ortadan kalktı. Altyapı eksiklikleri giderildikten sonra Mahalle meydanları, cami ve okul bahçeleri bakım hizmetleri aldı. Oralara taş döşedik ve çocuk oyun grupları kurduk. Grup yolları ve ara yolları beton yol yapıldı. Bunların gerçekleşmesinde Büyükşehir Belediyemizin de büyük emekleri var .Onlara da teşekkür ediyoruz ”diye konuştu

DURMADAN VE YORULMADAN ÇALIŞIYORUZ
Maalesef buralara önceki dönemlerde de hizmet edilseydi daha da iyi olurdu vurgusu yapan Başkan Şahin,”işlerimiz daha da kolay olacak ve mahallerimizin sorunları en asgari seviyede olacaktı. Ancak elimizden gelen gayreti göstererek ve imkânlarımızın tümünü seferber ederek mahallerimizin en aciliyetli işlerinden başlamak üzere bütün sorunlarını çözmeye durmadan ve yorulmadan çalışıyoruz. Amacımız kalkınmış güçlü ve büyük bir Türkiye. Bunun için devlet-millet el ele azimle ve kararlılıkta çalışacağız ”dedi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ