Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN,’ÇALIŞMALARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK’

Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Belediyemiz tarafından yürütülen baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları Tekel Caddesi’nde devam ediyor ”dedi

BAŞKAN ŞAHİN,’ÇALIŞMALARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK’

Belediye Caddesi, Kadı Çeşmesi önünde ki bağlantı kısmının devamında devam edecek olan ikinci etap çalışmalarını Tekel Caddesinde de devam edeceğini belirten Başkan Şahin, Tekel Caddesi’nde ki çalışmaların ikinci etaplar halinde devam edecek. Bu caddedeki çalışmaların bitirilmesinden sonra Alaçam ve Yaşar Doğu Caddelerinde de aynı şekilde faaliyetleri yürütecek” dedi.

ÖNCELİKLİ OLARAK ALTYAPI İŞLERİ TAMAMLANDI
Beton Yol ve Kaldırım çalışmaları hakkında bilgi veren Başkanı Şahin “Belediye caddemizden itibaren başlattığımız Baskı Beton Yol ve Kaldırım çalışmalarımızı Kadı Çeşmesi önü ve belediyemiz etrafında tamamladık. Şimdi de Tekel Caddesinde devam ettiriyoruz. Burada yaptığımız çalışmaları yerinde inceleyerek takip ediyoruz. Tekel Caddesi’nde baskı beton yol ve kaldırım çalışmalarımız başlamadan, öncelikli olarak altyapı işleri tamamlandı. Bu nedenle çalışmalar bu bölgede beklenenden biraz uzun sürdü ”diye konuştu.

EN KISA ZAMANDA BİTİRME GAYRETİNDELER
Vatandaşlarımızın anlayışına sığınarak yaptığımız bu çalışmalar inşallah bitince beklenen değişimi hep beraber göreceklerinin altını çizen Başkan Şahin,” Kaldı ki şu an bile çalışmaların bittiği kısımlarda esnaflarımız ve vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürerek en kısa zamanda bitirme gayretindeler. Daha önceki açıklamalarımda da belirtmiştim. Dolmuşlarımız için iki adet, esnaflarımız için ise bir adet olmak üzere Tekel Caddesinde üç tane cep yapıyoruz” dedi.

İLÇE HALKI BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar ile çalışmaları inceleyen Başkan Şahin, çalışmalar hakkında bilgi aldı. İncelemeler esnasında vatandaşlar ve esnaflar Başkan Şahin’ teşekkür ettiler.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ