Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN’DEN BAŞHEKİM İSMAİLOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Devlet Hastanesi Başhekimliği ‘ne atanan Dr. Ahmet İsmailoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN ŞAHİN’DEN BAŞHEKİM İSMAİLOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başhekim İsmailoğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Şahin, kendisine yeni görevinde başarı diledi.

‘YAPABİLECEĞİMİZ HER ŞEYDE YANINIZDAYIZ’
Bafra Devlet Hastanesi’nin bölgeye hizmet veren bir kapasiteye sahip olduğunun altını çizen Başkan Şahin, “Yeni göreve gelen arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz, başarılar diliyoruz. Yapabileceğimiz her şeyde yanınızdayız. Topluma hepimiz hizmet ediyoruz. Toplumu ne kadar daha huzurlu hale getirebiliriz, hepimiz bunun mücadelesini veriyoruz. Kurumları daha verimli hale getirmek için herkesin gayret göstermesi lazım. Devlet Hastanemiz sadece Baframıza değil çevre ilçelerimize hatta bölgemize en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Buna inancım tamdır” dedi.

‘YÖNETİCİ OLARAK GÖREV YAPAN BİRİSİYİM’
Başhekim İsmailoğlu’da, Başkan Şahin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek ,“Çok güzel bir hastanemiz var. Sistemin içerisinde yönetici olarak görev yapan birisiyim. Hastanemiz, Samsun’da ve ülkemizde sayılı hastanelerimizden biri. Her yerin olduğu gibi buranın da birtakım sıkıntıları var. Onları kısa süre içerisinde halledip en iyi hale nasıl getirebiliriz bu çaba içinde olacağız. İnsanımıza hep beraber hizmet vermeye gayret göstereceğiz. Hizmeti alanın da hizmeti verenin de mesut ve huzurlu olacağı bir ortam oluşturmayı temenni ediyoruz ”diye konuştu.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kurt ve Hüseyin Çamaş’da hazır bulundu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ