Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU’NDAN ZEYTİN DALI’NA BAYRAKLI DESTEK

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na destek için Belediye’nin önüne Türk bayraklarını astı. 

BAŞKAN SARICAOĞLU’NDAN ZEYTİN DALI’NA BAYRAKLI DESTEK

Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlara destek olmak için Kavak Belediye Hizmet binasına iki tane Türk Bayrağı astıran Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Kavak’ta bulunan tüm esnaflara Afrin harekatına destek için Türk bayrağı asmalarını istedi.

‘ÜLKEMİZ DÜNYA’YA TÜM GÜCÜNÜ GÖSTEREK’
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Sarıcaoğlu, “Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç içerisinde Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu gösterebilmek adına yapılan her hareket onlara bir moral olacaktır. Zeytin Dalı operasyonu ile Ülkemiz Dünya’ya tüm gücünü gösterecek. Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu ve her zaman onların yanında olacağımızı göstermek adına gerek sosyal medya gerekse ulusal basını kullanarak birlik ve beraberlik mesajları vermemiz gerek. Tüm Dünyaya ülkemizin üç beş çapulcuya pabuç bırakılmayacak bir ülke olduğunu ve Dünya’nın beş’ten büyük olduğunu göstermemiz gerek.” ifadelerinde bulundu.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN’NA TEŞEKKÜR
Belediye binasında Türk Bayraklarının asılı olduğunu gören vatandaşlar Başkan Sarıcaoğlu’nu arayarak teşekkür etti. Bazı vatandaşlar da Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı harekâtına destek vermek için evlerini Türk bayrakları ile donatacaklarını söyleyen Başkan Sarıcaoğlu,” tüm vatandaşlara hassasiyetlerinden dolayı; “Belediye olarak Afrin’e yapılan Zeytin Dalı operasyonuna desteğimizi göstermek adına farklı etkinliklerimiz de olacak” dedi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ