Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÇARŞAMBA’NIN EN HIZLISININ KARNE HEYECANINA ORTAK OLDUK  

Çarşamba Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın,” Mustafa Kemal Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi ve ayrıca İlçemizin atletizm sporundaki şampiyon sporcusu Taha Yiğit Yücebaş Okul Müdürü Adem Zorlu ve beden eğitimi öğretmeni Mücahit Ertosun’u okulda ziyaret ettik”ded.

ÇARŞAMBA’NIN EN HIZLISININ KARNE HEYECANINA ORTAK OLDUK  

BÜYÜK BAŞARILARIN ALTIN İMZASI VAR
Son yıllarda atletizm branşında büyük başarıların altına imzasını atan Taha Yiğit Yücebaş ile gurur duyduklarını vurgulayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın,”Her branşta olduğu gibi atletizmde de sporcularımızın her zaman yanındayız, Yanlarında olmaya da devam edeceğiz. Alınan bu başarılar tesadüf değil özverili ve düzenli çalışmanın eseri, bunun meyvelerini de almaya başladık. Bu başarıda sporcuların kadar Antrenörlerimizin, beden öğretmenlerimiz ve okul idarecilerimizin de katkıları var. Buradan sporcularımız başta olmak üzere Antrenör arkadaşlara, beden öğretmenlerimize, okul idarecilerimize, ailelerimize ve atletizm branşında   gayretli kulüplerimize teşekkür ediyorum “diye konuşu.

SPORCUMUZLA HER ZANAN GURUR DUYUYORUZ
Taha Yiğit Yücebaş ile gurur duyduklarının altını çizen okul Müdürü, Adem Zorlu,”Spocumuz 2015-2016 eğitim öğretim yılında Atletizm kısa mesafe 80 m yarışlarında Çarşamba ilçe 1’incisi, Samsun il 1.ncisi, Karadeniz bölge 2.ncisi ve Türkiye 8’incisi. 2016- 2017 eğitim öğretim yılında ise 100 m kısa mesafe yarışında Çarşamba ilçe 1’incisi, Samsun il 1’incisi, Karadeniz bölge 1’incisi ve Türkiye 4’üncüsü oldu.2017-2018 eğitim öğretim yılında ise Türkiye şampiyonu olacağını söylüyor. BU arada okulumuzu ziyaret eden ve desteklerinden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz İlkay Aydın’a beden eğitimi öğretmeniz Mücahit Ertosun ile birlikte teşekkür ediyoruz “dedi. Ziyaretin sonunda İlçe Müdürü İlkay Aydın, başarılı sporcuya çeşitli hediyeler takdim etti başarılarının devamını diledi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ