Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÖZEL BAFRA KOLEJİNDE İLK KARNE HEYECANI

Özel Bafra Koleji Okulu 1-A sınıfında ilk karne sevinci yaşandı. Karne ve başarı belgelerini sınıf öğretmenleri Salim Kartal’ın elinden alan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

ÖZEL BAFRA KOLEJİNDE İLK KARNE HEYECANI

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemi sona ererken Özel Bafra Kolejinde farklı bir heyecan vardı. Dahası ilk karne gününde görülmeye değer renkli görüntüler oluştu. Karne günü anne ve babaları ile birlikte okulun yolunu tutan minik öğrenciler, sınıf öğretmenlerinden tek tek karnelerini ve başarı belgelerini aldılar.

Büyük mutluluk yaşayan öğrencilere öğretmenleri tarafından tatilde okumaları için kitap hediye edildi.

Özel Bafra Koleji Okulu 1-A Sınıfı Öğretmeni Salim Kartal karne sevinci yaşayan öğrencilerin mutluluğuna ortak olduklarını belirtirken, “Öğrencilerimizin yanı sıra okulumuz açısında da önemli bir gün oldu. İlk yarı yılımız da, ilk karne heyecanını öğrencilerimiz ve velilerimiz ile birlikte yaşadık. Özel Bafra Koleji olarak başarılı bir dönemi geride bıraktık. Tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Bundan sonra önümüzde iki haftalık tatil var. Öğrencilerimize, ikinci döneme daha zinde başlamak için tatilde bolca dinlenmelerini tavsiye ediyorum.” dedi.

HABER: CEMAL İLHAN

   

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ