Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU’NDAN SAMSUNSPOR’A DOPİNG DAVETİ

Samsunspor için başlatılan yardım kampanyaları Samsun genelinde büyük ses getirirken Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’ndan da Samsunspor’a, Samsunsporlu oyunculara ve yönetimine büyük bir jest geldi.

BAŞKAN SARICAOĞLU’NDAN SAMSUNSPOR’A DOPİNG DAVETİ

Samsunspor’un maddi sıkıntılardan dolayı zor bir dönemden geçtiği bu dönemde Samsun Valiliği tarafından başlatılan ve tüm Samsunlular tarafından büyük ilgi gören yardım kampanyasına Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu 30 bin TL destek sözü ile katıldı. Bunun yanı sıra tüm Samsunspor’lu oyuncuları ve yönetimini Kavak Tirit Evinde Kavak’ın meşhur yemeği olan Kaz Tiritidi yemek için davet ettiğini duyurdu.

SAMSUNSPORUMUZ BİR MARKA
Zaman zaman deplasmanlara ve Samsunda oynanan maçlara Kavak’tan otobüs ile seyirci desteği sağlayan ve bu anlamda moralin en büyük destek olduğunu vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu, “Samsun Valiliğimiz tarafından başlatılan Samsunspor’umuz için yardım kampanyası kapsamında her ilçe belediye başkanı nüfusu kadar yardım yapacaktı. Biz Samsunsporumuzun her zaman yanında olduğumuzu göstermek için bize düşen 20 bin TL’lik yardım miktarını 30 bin TL’ye çıkardık ve daha önce yaptığımız gibi Samsunspor’lu oyuncularımızı ve yönetimini ilçemizin meşhur yemeği olan Kaz Tirit’i yemeye davet ediyoruz. Ve ümit ediyorum ki Kavak’ımızın temiz havası ve meşhur kaz tiridi sporcularımıza doping etkisi yaparak iyi gelecektir. Maddi desteğin yanı sıra moral ve motivasyon bir sporcu için çok önemli” ifadelerinde bulundu.

‘SAMSUNSPOR İÇİN GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ’
Karadeniz’in incisi Samsun’umuzun tek takımı olan Samsunspor için gün birlik olma günü herkes payına düşen görevi yapmak zorunda olduklarını hatırlatan Başkan  Sarıcaoğlu, ” Biz maddi desteğin yanı sıra sporcularımızın ve yönetimin zor dönemden geçtiği şu günlerde onlara moral vermek amacıyla ilçemize davet ediyoruz. Kavak Belediyesi olarak biz Samsunspor’umuzun her zaman yanında olacağımıza buradan söz veriyor tüm sporcularımızı ve yönetimini ilçemize davet ediyoruz. Bir Samsun sevdalısı olarak Samsun’umuzun markası olan Samsunspor’umuza bu zorlu süreçte Kavak Belediyesi olarak imkanlar ölçüsünde elimizden gelen maddi ve manevi desteği bundan önce olduğu gibi bundan sonrada vermeye devam edeceğiz” dedi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ