Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu Müdürü Zihni Öztürk, okul idarecileri ve öğretmenleri Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.

BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Öncelikle Nazmiye Demirel Ortaokulu Müdür Zihni Öztürk Bey ve okul idarecileri ile öğretmenlerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,” Tüm öğrencilerimize sevgilerim sunuyorum.  Nazmiye Demirel Ortaokulumuz TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, Kitap okumanın saati yoktur, Okullar Hayat Olsun, 15 Temmuz 15 Bayrak projeleri gibi 37 proje gerçekleştiriyor. Bu güzel ve anlamlı projeler için teşekkürlerimi sunuyorum ”dedi.

VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Tüm Eğitim kurumlarımızın eğitim performansını ölçmeyi ve eğitim niteliğini artırmayı hedefleyen Maarif hareketi okullarımızda başarıyla yürütüldüğünü vurgulayan Başkan Şahin,” Bu güzel başarıyı görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu gibi önemli çalışmalarda el ele vererek başarıya ulaşabiliriz. Bu projelerin arkasında ciddi bir emek ve çalışma var. Bizde elimizden gelen her türlü desteği verdik. Vermeye devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

HER ZAMAN YANIMIZDA
Okul müdürü Zihni Öztürk”  Nazmiye Demirel Ortaokulunun gerçekleştirdiği ve devam eden Maarif Hareketi projelerine Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin Bey devamlı destek verdi. Okul olarak bizzat teşekkür etmek için ziyaret ettik” dedi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ